Jaki wybrać prezent dla bliźniaków na chrzest?

W kategoriach: Blog,

Chrzest święty bliźniąt

Chrzest święty to niezwykły sakrament, do którego przystąpił każdy z nas. Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny zaczynają się gorące przygotowania do tej sakralnej uroczystości. Przygotowań jest dwa razy więcej, gdy mamy do czynienia z bliźniakami. Bliźniaki to oczywiście podwójne szczęście ale również i obowiązki. Dlatego też kierując się wyborem prezentu na chrzest dla bliźniąt należy pamiętać o tym, by był praktyczny i pomagał młodym rodzicom w opiece nad maluchami. Jeśli uroczystość już za kilka dni, a twoja głowa świeci pustkami to nie załamuj rąk. My zawsze udzielimy pomocy i dobrej rady w takich patowych sytuacjach! Aby ułatwić Ci zadanie przygotowaliśmy kilka propozycji sprawdzonych upominków, abyś już nie musiał zaprzątać sobie głowy wyborem perfekcyjnej niespodzianki.

Pierwsza propozycja

Każdy chrześcijanin pragnie wychować swoje dzieci w wierze katolickiej. Niezbędna jest do tego Biblia i Pismo Święte. Dzięki takiemu prezentowi dzieci już od małego będą mogły zgłębiać historię z życia Jezusa i pierwszych chrześcijan. Taki tradycyjny prezent z okazji Chrztu świętego jest zawsze dobrym wyborem. Religia towarzyszy nam przez całe życie dlatego warto pielęgnować ją już od najmłodszych lat. Decydując się na biblię z nadrukiem i dedykacją z pewnością zapewnisz bliźniakom pamiątkę na lata, która będzie przypominać im o tym uroczystym sakramencie jakim jest chrzest. Książka zapakowana jest w eleganckie białe drewniane pudełeczko, na którego wieczku możemy umieścić osobistą dedykację co zmieni ten klasyczny prezent w coś niezwykle osobistego. Dodatkowo, biblię oprawiamy w piękną, okolicznościową okładkę z kolorowym nadrukiem dedykacji i podpisu. Taki podarunek bez wątpienia będzie czymś przydatnym i praktycznym.

Elegancki tort z pampersów

Bliźniaki potrzebują dużo uwagi, troski i opieki. Rodzice muszą mieć odpowiednie zaplecze finansowe, co przy dwóch małych szkrabach wcale nie jest prostym zadaniem. Możesz wspomóc ich w tej trudnej sytuacji poprzez swój chrzcielny podarunek. Sprezentuj maluszkom niepowtarzalny prezent w postaci tortu z pampersów. Tort składa się z oryginalnych pieluch firmy pampers, bukietu z ubranek zawierającego body z krótkim rękawem, czapeczkę, i dwie pary skarpet oraz ciepłego polarowego kocyka. Możesz wybierać spośród różnych kolorów dostępnych w naszym sklepie. Dodatkowym atutem tego nietypowego prezentu będzie oczywiście możliwość wykonania haftu na kocyku. Wystarczy, że prześlesz nam imiona dzieci a my wyhaftujemy je wraz z przepięknymi życzeniami.

Ostatnią propozycją prezentu dla bliźniąt będzie coś niezwykle klasycznego, ale wciąż wiodącego prym jeśli chodzi o Chrzcielne podarunki. Proponujemy wybrać Ci posrebrzony album który swym wyglądem przykuje każde ciekawskie spojrzenie. Z przodu widnieje wizerunek zajączka Miffy, natomiast tył pokryty jest czarnym aksamitem. Album ten jest idealnym pomysłem na prezent dla nowo ochrzczonych dzieci w szczególności, że możemy dołączyć do niego grawer z dedykacją. Od tej pory bliźnięta z pewnością nie zapomną od kogo dostały taki wyjątkowy podarunek. Małe dzieci nie są świadome wielkiej uroczystości, w której biorą udział dlatego zdjęcia które umieścisz w albumie będą dla nich niesamowitą pamiątką.

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas propozycje przypadły Ci do gustu i pomogliśmy Ci wybrać idealny, ponadczasowy prezent dla bliźniąt który nie odejdzie w zapomnienie.