Jaki wybrać prezent dla bliźniaków na chrzest?

Home » Blog » Jaki wybrać prezent dla bliźniaków na chrzest?

Chrzest święty bliźniąt

Chrzest święty to niezwykły sakrament, do którego przystąpił każdy z nas. Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny zaczynają się gorące przygotowania do tej sakralnej uroczystości. Przygotowań jest dwa razy więcej, gdy mamy do czynienia z bliźniakami. Bliźniaki to oczywiście podwójne szczęście ale również i obowiązki. Dlatego też kierując się wyborem prezentu na chrzest dla bliźniąt należy pamiętać o tym, by był praktyczny i pomagał młodym rodzicom w opiece nad maluchami. Jeśli uroczystość już za kilka dni, a twoja głowa świeci pustkami to nie załamuj rąk. My zawsze udzielimy pomocy i dobrej rady w takich patowych sytuacjach! Aby ułatwić Ci zadanie przygotowaliśmy kilka propozycji sprawdzonych upominków, abyś już nie musiał zaprzątać sobie głowy wyborem perfekcyjnej niespodzianki.

Pierwsza propozycja

Każdy chrześcijanin pragnie wychować swoje dzieci w wierze katolickiej. Niezbędna jest do tego Biblia i Pismo Święte. Dzięki takiemu prezentowi dzieci już od małego będą mogły zgłębiać historię z życia Jezusa i pierwszych chrześcijan. Taki tradycyjny prezent z okazji Chrztu świętego jest zawsze dobrym wyborem. Religia towarzyszy nam przez całe życie dlatego warto pielęgnować ją już od najmłodszych lat. Decydując się na biblię z nadrukiem i dedykacją z pewnością zapewnisz bliźniakom pamiątkę na lata, która będzie przypominać im o tym uroczystym sakramencie jakim jest chrzest. Książka zapakowana jest w eleganckie białe drewniane pudełeczko, na którego wieczku możemy umieścić osobistą dedykację co zmieni ten klasyczny prezent w coś niezwykle osobistego. Dodatkowo, biblię oprawiamy w piękną, okolicznościową okładkę z kolorowym nadrukiem dedykacji i podpisu. Taki podarunek bez wątpienia będzie czymś przydatnym i praktycznym.

Elegancki tort z pampersów

Bliźniaki potrzebują dużo uwagi, troski i opieki. Rodzice muszą mieć odpowiednie zaplecze finansowe, co przy dwóch małych szkrabach wcale nie jest prostym zadaniem. Możesz wspomóc ich w tej trudnej sytuacji poprzez swój chrzcielny podarunek. Sprezentuj maluszkom niepowtarzalny prezent w postaci tortu z pampersów. Tort składa się z oryginalnych pieluch firmy pampers, bukietu z ubranek zawierającego body z krótkim rękawem, czapeczkę, i dwie pary skarpet oraz ciepłego polarowego kocyka. Możesz wybierać spośród różnych kolorów dostępnych w naszym sklepie. Dodatkowym atutem tego nietypowego prezentu będzie oczywiście możliwość wykonania haftu na kocyku. Wystarczy, że prześlesz nam imiona dzieci a my wyhaftujemy je wraz z przepięknymi życzeniami.

Ostatnią propozycją prezentu dla bliźniąt będzie coś niezwykle klasycznego, ale wciąż wiodącego prym jeśli chodzi o Chrzcielne podarunki. Proponujemy wybrać Ci posrebrzony album który swym wyglądem przykuje każde ciekawskie spojrzenie. Z przodu widnieje wizerunek zajączka Miffy, natomiast tył pokryty jest czarnym aksamitem. Album ten jest idealnym pomysłem na prezent dla nowo ochrzczonych dzieci w szczególności, że możemy dołączyć do niego grawer z dedykacją. Od tej pory bliźnięta z pewnością nie zapomną od kogo dostały taki wyjątkowy podarunek. Małe dzieci nie są świadome wielkiej uroczystości, w której biorą udział dlatego zdjęcia które umieścisz w albumie będą dla nich niesamowitą pamiątką.

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas propozycje przypadły Ci do gustu i pomogliśmy Ci wybrać idealny, ponadczasowy prezent dla bliźniąt który nie odejdzie w zapomnienie.

Inne posty

Srebrne pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

Idealna pamiątka Chrztu Świętego będzie przez wiele lat zachwycać swoim nieprzemijającym pięknem i znaczeniem. Postaw na prezent, który wykonany jest w całości z wysokogatunkowego srebra! Srebrne pamiątki Chrztu Świętego to jeden z tych upominków, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierają je rodzice dziecka, rodzice chrzestni, dziadkowie i najbliżsi przyjaciele rodziny, chcąc podarować ponadczasowy prezent. Pokażemy […]

Poduszka na prezent dla dziecka – Chrzest Święty

Rezygnując ze sztywnych szablonów na prezent dla dziecka, skorzystaj z naszej niecodziennej oferty i wyjątkowego przykładu na podarunek jakim jest biała poduszka.   Każdemu z pewnością przypadnie do gustu taki rodzaj prezentu. Wybierając zdjęcie dziecka, wpisując datę urodzenia, podstawowe dane oraz imię, sprawiasz, że utworzymy dla Ciebie wyjątkowej klasy prezent, który z pewnością stanie się pamiątką […]

Jakie są obowiązki rodziców chrzestnych wobec dziecka?

Chrzest to najważniejszy sakrament dla malucha, w którym bardzo ważną funkcję obok rodziców biologicznych dziecka pełnią rodzice chrzestni. Obecność rodziców chrzestnych jest bardzo istotna, nie tylko podczas przygotowań dziecka do chrztu, lecz także przez całe jego życie. Chrzestni są drugimi rodzicami dziecka. Jakie są w związku z tym obowiązki rodziców chrzestnych? W zależności od regionu […]

Kategorie prezentów