Wyjątkowy prezent dla dziewczynki

W kategoriach: Blog,

prezenty_na-chrzest_tort1
Zbliża się chrzest małej królewny i nie masz kompletnie pomysłu co wręczyć dziecku na tę okazję. Chcesz, aby  to było funkcjonalne, a jednocześnie jedyne w swoim rodzaju? My wiemy jak ma wyglądać Twój prezent. 

Przedstawiamy Ci oryginalny, tort który składa się z wielu elementów potrzebnych małemu dziecku. W środku znajdziesz pieluszki firmy Pampers owinięte w kocyk. Całość ozdobiona jest fantazyjnymi kokardkami. Na wierzchu utworzonego tortu znajdują się skarpetki i pluszowa maskotka, która stanie jest pamiątką do końca życia.

Chcąc całkowicie spersonalizować Twój upominek, proponujemy Ci możliwość indywidualnego haftu, który zostanie umieszczony na kocyku tuż zaraz pod misiem. Teraz Twój prezent swoją oryginalnością i praktycznymi elementami oczaruje każdego rodzica.  Pamiętaj, że masz największy wpływ na kreację swojego upominku. To Ty wybierasz treść haftu i rozmiary pieluszek. Dzięki całkowitej swobodzie jaką Ci umożliwiamy, jesteś w stanie sprawić, że Twój podarunek nigdy się nie powtórzy i na długo zapadnie w pamięć.
prezenty_na_chrzest_tort2