Z pierwszą wizytą u dziecka oraz świeżo upieczonej mamy

Home » Blog » Z pierwszą wizytą u dziecka oraz świeżo upieczonej mamy

Blank card with baby socks on blue background

Pierwsza wizyta u małego dziecka i jego rodziców to emocjonujący moment. Wyrażając gratulacje rodzicom dziecka przy okazji takich wizyt szukamy prezentu, który byłby odpowiedni na tę okazję.
A więc co najlepiej przynieść?

Trafionym prezentem jest rzecz praktyczna, taka która przyda się dziecku w pierwszych miesiącach życia. Do tej grupy prezentów należą: kocyk, pościel, ochraniacz, nosidełko czy prześcieradło. Decydując się na taki podarunek warto skonsultować z rodzicami dziecka czego im brakuje dla pociechy aby upomienk nie okazał się bezużyteczny.

pp1
Strzałem w dziesiątkę na pewno jest pieluszkowy tort lub motorek z pampersów. Całość wykonana jest z elementów które na co dzień potrzebne są dziecku czyli z pieluszek, ubranek, kocyka. Upominek prezentuje się olśniewająco, a jego zastosowanie na pewno ucieszy Mamę maleństwa.

PP4

Możesz postawić na oryginalność i wręczyć coś co pozostanie pamiątką na długi czas. Zdecydowanie takim prezentem jest ramka na zdjęcia w której może znaleźć się pierwsza fotografia dziecka oraz odcisk rączki czy stópki. Do oryginalnych prezentów zaliczyć możemy również pozytywkę, która będzie grać piękne melodie na dobranoc.

PP2

Pamiętajmy, że w tym dniu oczywiście najważniejszy jest maluch ale i równie ważna jest mama dziecka, która w końcu była dzielna i wykazała się dużą odwagą. Dla mam też mile widziane są upominki. Najczęściej są to kwiaty czy słodkości, jednak możesz podarować coś co przyda jej się w codziennym życiu. Może to być szlafrok z haftem ’ SUPER MAMA KASIA’ czy koco-szlafrok, który pozwoli otulić również maluszka.

Po prezenty dla mam zapraszamy na stronę www.eprezenty.pl

Inne posty

Życzenia na Chrzest dla dziecka

Ceremonia udzielania Chrztu świętego jest wyjątkową okazją, w czasie której maleństwo nie tylko przyjmuje ważny sakrament, ale również staje się członkiem wspólnoty chrześcijańskiej. Rodzice dziecka dbają o to, aby każdy zaproszony gość czuł się swobodnie. Otrzymując zaproszenie na Chrzest wiedz, że rodzice jednocześnie chcą, aby uczestniczył w bardzo ważnym dla nich dniu. Nigdy więcej taka […]

Figurki Swarovski – uroczy prezent dla dziecka

Chcielibyście aby prezent na chrzest został piękną pamiątką dla maleństwa na długie lata, a zarazem był oryginalny? Z pewnością takie właśnie kryteria spełnią figurki na chrzest, których w naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele. Prezentujemy eleganckie figurki Swarovski w drewnianych etui. Figurki są pozłacane 24K, zdobione kryształkami natomiast dołączone białe pudełeczko wykonane jest bardzo solidnie z […]

Jaki prezent na chrzciny od dziadków

Czy może być dla dziadków dzień piękniejszy i bardziej radosny od tego, w którym na świat przychodzą długo oczekiwane, upragnione i wytęsknione wnuczęta? Nie ważne, czy to dziewczynka czy chłopak, najważniejsze, że w końcu są. Radości nie ma końca – śmiech i łzy szczęścia mieszają się ze sobą tworząc niezwykłe, wypełniona magią rodzinnej miłości chwile…Dziadkowie […]

Kategorie prezentów