Z pierwszą wizytą u dziecka oraz świeżo upieczonej mamy

W kategoriach: Blog,

Blank card with baby socks on blue background

Pierwsza wizyta u małego dziecka i jego rodziców to emocjonujący moment. Wyrażając gratulacje rodzicom dziecka przy okazji takich wizyt szukamy prezentu, który byłby odpowiedni na tę okazję.
A więc co najlepiej przynieść?

Trafionym prezentem jest rzecz praktyczna, taka która przyda się dziecku w pierwszych miesiącach życia. Do tej grupy prezentów należą: kocyk, pościel, ochraniacz, nosidełko czy prześcieradło. Decydując się na taki podarunek warto skonsultować z rodzicami dziecka czego im brakuje dla pociechy aby upomienk nie okazał się bezużyteczny.

pp1
Strzałem w dziesiątkę na pewno jest pieluszkowy tort lub motorek z pampersów. Całość wykonana jest z elementów które na co dzień potrzebne są dziecku czyli z pieluszek, ubranek, kocyka. Upominek prezentuje się olśniewająco, a jego zastosowanie na pewno ucieszy Mamę maleństwa.

PP4

Możesz postawić na oryginalność i wręczyć coś co pozostanie pamiątką na długi czas. Zdecydowanie takim prezentem jest ramka na zdjęcia w której może znaleźć się pierwsza fotografia dziecka oraz odcisk rączki czy stópki. Do oryginalnych prezentów zaliczyć możemy również pozytywkę, która będzie grać piękne melodie na dobranoc.

PP2

Pamiętajmy, że w tym dniu oczywiście najważniejszy jest maluch ale i równie ważna jest mama dziecka, która w końcu była dzielna i wykazała się dużą odwagą. Dla mam też mile widziane są upominki. Najczęściej są to kwiaty czy słodkości, jednak możesz podarować coś co przyda jej się w codziennym życiu. Może to być szlafrok z haftem ’ SUPER MAMA KASIA’ czy koco-szlafrok, który pozwoli otulić również maluszka.

Po prezenty dla mam zapraszamy na stronę www.eprezenty.pl