Zabawki ekologiczne dla najmłodszych

Home » Zabawki ekologiczne dla najmłodszych
5 pomysłów na ekologiczne zabawki - Prezenty Na Chrzest

5 pomysłów na ekologiczne zabawki – Prezenty Na Chrzest

Zakup prezentu na chrzciny to nie lada wyzwanie dla gości zaproszonych na uroczystość. Nie jest proste znalezienie czegoś co będzie stosowne do wręczenia na taką okazję, a jednocześnie odpowiednie dla maluszka. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem upominku na chrzest, zapraszamy Was do przyglądnięcia się podarunkom z kategorii ekologiczne zabawki. Dzięki takiej zabawce maluch będzie miał pamiątkę z chrzcin na całe życie i będzie bardzo zadowolony, bo z pewnością wywoła ona u niego na twarzy szeroki uśmiech i umili mu dzieciństwo.

Idealnym prezentem na chrzciny może okazać się zestaw małego artysty. Bardzo fajny komplet w drewnianym pudełku, zadowoli obdarowane nim dziecko, a w późniejszym okresie życia przyda się z pewnością każdemu maluchowi i uatrakcyjni czas spędzony na zabawie. Zestaw składa się z 67 części. Kasetka jest bardzo lekka i poręczna, a dodatkowo na niej możemy zamieścić indywidualny grawer. Taki upominek na chrzest na pewno będzie rozbudzał zainteresowania i zdolności dziecka, dlatego watro po niego sięgnąć.

Zestaw małego artysty - prezent na chrzciny

Zestaw małego artysty – prezent na chrzciny

Kolejnym podarunkiem na chrzciny, który w późniejszym wieku pozwoli na odkrywanie muzyki i rozwijanie talentu, mogą być drewniane cymbałki. Ekologiczny 5 – klepkowy instrument, w pięciu przyciągających wzrok kolorach, to nie tylko zabawka dostarczająca dziecku radosnych chwil, ale jednocześnie forma treningu koordynacji wzrokowo – słuchowej i motoryki. Prezent wyzwoli w maluchu kreatywność. Bardzo bezpieczna dla dziecka, bo pomalowana ekologicznymi lakierami. Jest to produkt polski, wykonany z drewna bukowego, co gwarantuje zabawę przez długie lata. Na prezencie na chrzest możemy zamieścić piękną, wygrawerowaną dedykację, co uczyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Drewniane cymbałki - prezent na chrzciny

Drewniane cymbałki – prezent na chrzciny

Fajnym upominkiem na chrzest będą też ekologiczne klocki w ozdobnym pudełku. Dzięki różnokolorowym klockom, maluchy bez problemu nauczą się odróżniać podstawowe gamy barw oraz figury geometryczne. Komplet zawiera 40 dużych, drewnianych klocków w tekturowym pudełku z uchwytem, który pozwoli dziecku na łatwe przenoszenie zabawek z jednego miejsca w drugie. Są higieniczne i bardzo trwałe, dzięki czemu służą do zabawy przez długie lata. Klocki wyprodukowane w Polsce, wykonane z twardego, bukowego drewna. Eleganckie opakowanie prezentowe, możesz zamówić dodatkowo do tego podarunku na chrzciny, wówczas będzie on od razu gotowy do wręczenia.

Ekologiczne klocki - prezent na chrzciny

Ekologiczne klocki – prezent na chrzciny

W naszej ofercie zabawek ekologicznych znajduje się kilka zestawów klocków. Kolejny jaki chcieliśmy Wam zaprezentować z pewnością będzie również odpowiednim prezentem na chrzciny. Klocki te pomogą Twojemu dziecku w prawidłowym rozwijaniu umysłu. Zabawa klockami będzie trwać przez długie lata, ponieważ zrobione są z wysokiej jakości drewna bukowego. Bezpieczne i higieniczne, bez problemu utrzymacie je w czystości. Taki podarunek na chrzest pobudzi w późniejszym wieku u dzieci kreatywność, dzięki czemu dużo łatwiejsza stanie się nauka innych zabaw. Komplet 46 klocków umieszczony jest w drewnianym pudełku, na którym możemy zamieścić grawer z indywidualną dedykacją.

Drewniane klocki - prezent na chrzciny

Drewniane klocki – prezent na chrzciny

Oryginalnym zestawem klocków wręczonym na chrzciny mogą być te w drewnianym wózku do ciągnięcia. Komplet zawiera 33 dużych rozmiarów, kolorowo lakierowane klocki ekologiczne. Wózek wykonany z niepolakierowanego drewna bukowego, pozwala dziecku przewozić klocki z jednego miejsca w drugie. Takim pojazdem maluch będzie przewoził też swoje inne zabawki. W jego wnętrzu możemy zamieścić grawer z indywidualną dedykacją bądź z życzeniami. Taki upominek na chrzest przyniesie dziecku wiele radości, a tym samym nauczy rozpoznawania kształtów, ćwiczy motorykę rączek i zdolność koncentracji uwagi. Zachęcamy Państwa do zakupu, ponieważ zabawka posiada same zalety.

Drewniane klocki na wózku - prezent na chrzciny

Drewniane klocki na wózku – prezent na chrzciny

Inne posty

Dlaczego kolor różowy dla dziewczynek, a niebieski dla chłopców?

Malutkie dziecko od chwili narodzin przypisywane jest do ściśle określonych reguł. Na czas Chrztu świętego dla dziecka przede wszystkim wybiera się ubranko. Zazwyczaj zajmuje się tym Matka Chrzestna. Wygląda to w ten sposób, że dla dziewczynki wybieramy kolor różowy, a dla chłopczyka niebieski. Dlaczego jednak kierujemy się tym wyborem? Co skłania nas do decydowania od […]

Ubranka na chrzest dla dziewczynki

Dziś w naszym wpisie zaprezentujemy praktyczne i przepiękne ubranka do chrztu świętego dla dziewczynek. Może to być świetny pomysł na prezent z okazji chrzcin. Dzieci będą w takich ubrankach wyglądać wspaniale a rodzice będą zadowoleni, mając z głowy problem w co ubrać swoje córeczki na tą szczególną uroczystość. Zapraszamy na nasza stronę PrezentyNaChrzest.com, a z […]

Prezenty z okazji narodzin lub chrztu

Narodziny dziecka to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu rodziców. Wybierając upominek z okazji narodzin lub chrztu warto pomyśleć o tym, aby stał się on pamiątką nawiązującą do tych chwil. Takim prezentem może być złota albo srebrna biżuteria (łańcuszek z medalikiem, kolczyki, bransoletka) lub posrebrzane obrazki z wizerunkiem świętych, na których można wygrawerować specjalną dedykację.

Kategorie prezentów