Zabawki ekologiczne dla najmłodszych

W kategoriach: Blog,
5 pomysłów na ekologiczne zabawki - Prezenty Na Chrzest

5 pomysłów na ekologiczne zabawki – Prezenty Na Chrzest

Zakup prezentu na chrzciny to nie lada wyzwanie dla gości zaproszonych na uroczystość. Nie jest proste znalezienie czegoś co będzie stosowne do wręczenia na taką okazję, a jednocześnie odpowiednie dla maluszka. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem upominku na chrzest, zapraszamy Was do przyglądnięcia się podarunkom z kategorii ekologiczne zabawki. Dzięki takiej zabawce maluch będzie miał pamiątkę z chrzcin na całe życie i będzie bardzo zadowolony, bo z pewnością wywoła ona u niego na twarzy szeroki uśmiech i umili mu dzieciństwo.

Idealnym prezentem na chrzciny może okazać się zestaw małego artysty. Bardzo fajny komplet w drewnianym pudełku, zadowoli obdarowane nim dziecko, a w późniejszym okresie życia przyda się z pewnością każdemu maluchowi i uatrakcyjni czas spędzony na zabawie. Zestaw składa się z 67 części. Kasetka jest bardzo lekka i poręczna, a dodatkowo na niej możemy zamieścić indywidualny grawer. Taki upominek na chrzest na pewno będzie rozbudzał zainteresowania i zdolności dziecka, dlatego watro po niego sięgnąć.

Zestaw małego artysty - prezent na chrzciny

Zestaw małego artysty – prezent na chrzciny

Kolejnym podarunkiem na chrzciny, który w późniejszym wieku pozwoli na odkrywanie muzyki i rozwijanie talentu, mogą być drewniane cymbałki. Ekologiczny 5 – klepkowy instrument, w pięciu przyciągających wzrok kolorach, to nie tylko zabawka dostarczająca dziecku radosnych chwil, ale jednocześnie forma treningu koordynacji wzrokowo – słuchowej i motoryki. Prezent wyzwoli w maluchu kreatywność. Bardzo bezpieczna dla dziecka, bo pomalowana ekologicznymi lakierami. Jest to produkt polski, wykonany z drewna bukowego, co gwarantuje zabawę przez długie lata. Na prezencie na chrzest możemy zamieścić piękną, wygrawerowaną dedykację, co uczyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Drewniane cymbałki - prezent na chrzciny

Drewniane cymbałki – prezent na chrzciny

Fajnym upominkiem na chrzest będą też ekologiczne klocki w ozdobnym pudełku. Dzięki różnokolorowym klockom, maluchy bez problemu nauczą się odróżniać podstawowe gamy barw oraz figury geometryczne. Komplet zawiera 40 dużych, drewnianych klocków w tekturowym pudełku z uchwytem, który pozwoli dziecku na łatwe przenoszenie zabawek z jednego miejsca w drugie. Są higieniczne i bardzo trwałe, dzięki czemu służą do zabawy przez długie lata. Klocki wyprodukowane w Polsce, wykonane z twardego, bukowego drewna. Eleganckie opakowanie prezentowe, możesz zamówić dodatkowo do tego podarunku na chrzciny, wówczas będzie on od razu gotowy do wręczenia.

Ekologiczne klocki - prezent na chrzciny

Ekologiczne klocki – prezent na chrzciny

W naszej ofercie zabawek ekologicznych znajduje się kilka zestawów klocków. Kolejny jaki chcieliśmy Wam zaprezentować z pewnością będzie również odpowiednim prezentem na chrzciny. Klocki te pomogą Twojemu dziecku w prawidłowym rozwijaniu umysłu. Zabawa klockami będzie trwać przez długie lata, ponieważ zrobione są z wysokiej jakości drewna bukowego. Bezpieczne i higieniczne, bez problemu utrzymacie je w czystości. Taki podarunek na chrzest pobudzi w późniejszym wieku u dzieci kreatywność, dzięki czemu dużo łatwiejsza stanie się nauka innych zabaw. Komplet 46 klocków umieszczony jest w drewnianym pudełku, na którym możemy zamieścić grawer z indywidualną dedykacją.

Drewniane klocki - prezent na chrzciny

Drewniane klocki – prezent na chrzciny

Oryginalnym zestawem klocków wręczonym na chrzciny mogą być te w drewnianym wózku do ciągnięcia. Komplet zawiera 33 dużych rozmiarów, kolorowo lakierowane klocki ekologiczne. Wózek wykonany z niepolakierowanego drewna bukowego, pozwala dziecku przewozić klocki z jednego miejsca w drugie. Takim pojazdem maluch będzie przewoził też swoje inne zabawki. W jego wnętrzu możemy zamieścić grawer z indywidualną dedykacją bądź z życzeniami. Taki upominek na chrzest przyniesie dziecku wiele radości, a tym samym nauczy rozpoznawania kształtów, ćwiczy motorykę rączek i zdolność koncentracji uwagi. Zachęcamy Państwa do zakupu, ponieważ zabawka posiada same zalety.

Drewniane klocki na wózku - prezent na chrzciny

Drewniane klocki na wózku – prezent na chrzciny