Zestawy upominkowe – pamiątkowy prezent z okazji chrztu

W kategoriach: Blog,
Zestawy upominkowe - pamiątkowy prezent z okazji chrztu

Zestawy upominkowe – pamiątkowy prezent z okazji chrztu

Upominek na chrzest często bywa problemem dla zaproszonych gości. Wcale nie jest łatwo znaleźć coś co będzie dostosowane do tak podniosłej uroczystości, a równocześnie odpowiednie i przydatne dla maluszka. Należy też wziąć pod uwagę to, aby prezent na chrzciny został pamiątką dla dziecka na wiele lat i by sprawił mu radość. Dlatego też warto skorzystać z naszej pomocy. Proponujemy Państwu przyjrzeć się podarunkom z kategorii zestawów upominkowych. W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych kompletów na chrzciny, tak więc z pewnością wybierzecie coś co Was zainteresuje. Zerknijcie do nas!

Pierwszym kompletem jaki będzie doskonałym upominkiem na chrzest może być zestaw w drewnianej kasetce. W jego skład wchodzą: piękne pamiątki w postaci biblii dla dzieci, dekoracyjnej tuby w zastępstwie koperty na pieniądze, oraz przepiękny, posrebrzany obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża. Cały zestaw zapakowany jest w gustowne drewniane pudełko, z którego później można uczynić wspaniałą szkatułkę na drobiazgi lub pamiątki z dzieciństwa. Jest ono wykonane z najwyższą starannością, pomalowane białą emalią oraz trzykrotnie lakierowane na wysoki połysk. Jest to znakomita propozycja prezentu na chrzciny. Aby stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy, mogą Państwo zamieścić dowolny tekst lub życzenia w postaci indywidualnego graweru z dedykacją na prezencie.

Zestaw w drewnianej kasecie - prezent z okazji chrztu

Zestaw w drewnianej kasecie – prezent z okazji chrztu

Następnym ślicznym zestawem jaki możemy Państwu zaoferować , który świetnie nada się jako prezent na chrzciny może być komplet kilku gadżetów dla malucha. Zestaw taki zawiera buciki, czapeczkę, uroczą maskotkę oraz śliniaczek, na którym wyhaftujemy imię dziecka lub datę jego urodzin bądź chrztu. Maskotka ze względu na różne barwy zaciekawi każdego malucha, na pozostałych elementach widnieje aplikacja ślicznego słonika. Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko. Jeśli zdecydują się Państwo na haft, wykonamy go najnowszymi komputerowymi hafciarkami co gwarantuje piękny i trwały efekt. Imię dziecka czy datę zamieścimy na śliniaczku, nad aplikacją słonika. Taki upominek na chrzest to idealny i bardzo przydatny prezent dla każdego maluszka.

4częściowy zestaw w eleganckim pudełku - prezent z okazji chrztu

4częściowy zestaw w eleganckim pudełku – prezent z okazji chrztu

Kolejnym oryginalnym podarunkiem na chrzest święty będzie tzw. pudełko wspomnień. Dostępne w dwóch kolorach: różowym i niebieskim, także może być pamiątką zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Ponieważ w życiu każdego dziecka jest wiele magicznych chwil, dlatego prezentowane pudełko wspomnień pozwoli na zachowanie wszystkich tych szczególnych wspomnień. W środku znajduje się metalowe pudełeczko z masą gipsową na odcisk bobasa, uroczy album na zdjęcia oraz ozdobne woreczki i kartoniki wraz z karteczkami. Jest to szczególny rodzaj upominku na chrzciny. Stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy, gdy zdecydują się Państwo na grawer, który zostanie zamieszczony na wierzchniej części pudełka do wyboru kolorach: beżowym, niebieskim lub bordowym.

Pudełeczko wspomnień - prezent z okazji chrztu

Pudełeczko wspomnień – prezent z okazji chrztu

Zapraszamy!