Złota biżuteria na Chrzest dla dziewczynki

Home » Blog » Złota biżuteria na Chrzest dla dziewczynki

Temat kompletów biżuterii dla dziecka wraca jak bumerang w naszych prezentowych zestawieniach. Nie bez powodu – jest to największy klasyk wśród upominków z okazji przyjęcia chrztu. Dziś skupimy się na kompletach wykonanych ze złota, które będą wręcz idealne dla małej dziewczynki. Jeśli wiesz, że zależy Ci na upominku wykonanym ze złota, ale nie jesteś pewien czy ma to być właśnie komplet biżuterii dla dziecka – sprawdź koniecznie nasze pomysły na Złote i pozłacane pamiątki Chrztu Świętego. Złota biżuteria na chrzest dla dziewczynki, którą możesz spersonalizować za pomocą graweru to temat dzisiejszego wpisu. Dobraliśmy trzy, naszym zdaniem – najpiękniejsze, komplety. Wszystkie zachwycają najwyższą jakością i nieskazitelnym wykonaniem, będą więc idealne dla małej dziewczynki. Medaliki o nieprzemijającym pięknie i symbolice są idealne jeśli zależy Ci na pamiątce, która przetrwa próbę czasu.

Cudowny medalik – złota biżuteria na chrzest dla dziewczynki

Idealny prezent na chrzest odda powagę tego wydarzenia i pozostanie wartościowy, kiedy dziecko będzie już starsze. Cudowny medalik ma ogromne znaczenie i głęboką symbolikę w naszej religii. Uroczystość Chrztu Świętego jest powitaniem nowego członka we wspólnocie, dlatego też złoty medalik z Matką Boską będzie doskonałym upominkiem z okazji tego wydarzenia. Upamiętni symboliczne oczyszczenie dziecka z grzechu pierworodnego, a w przyszłości będzie noszone z dumą.

Cudowny medalik złoty zestawiliśmy w komplecie z łańcuszkiem o splocie singapore. Obowiązkowe jest również właściwe opakowanie tak pięknej biżuterii dla dziewczynki. Komplet schowamy wewnątrz białego pudełka wyścielonego białym materiałem. Wewnętrzna część wieczka to nasze pole do popisu – zamieścimy tu laminowaną tabliczkę w złotym kolorze. Wygrawerujemy na niej nasz wzór życzeń oraz podane przez Ciebie dane – imię dziecka, podpis oraz datę.

Złote kolczyki Motylki dla małej dziewczynki

Złota biżuteria na chrzciny na pewno nie sprawi dziecku tak wielkiej frajdy jak dziecięce zabawki, ale to właśnie ozdobne kolczyki czy bransoletka zostaną z nim na zawsze. Proponujemy wybór delikatnych, dziewczęcych kolczyków w kształcie motylków. Białe i różowe cyrkonie symbolizują skrzydła motylka. Złote kolczyki dla dziewczynki posiadają wygodne zamknięcie na bigiel. Jej rodzice z przyjemnością założą swojej małej księżniczce taką ozdobę, gdy tylko osiągnie odpowiedni wiek. Niewielkie kolczyki zamkniemy wewnątrz czerwonego etui, które spersonalizujemy dla Ciebie. Wewnątrz zamocujemy mosiężną tabliczkę z dedykacją. Do spersonalizowania tego prezentu na chrzest dla dziewczynki wykorzystamy rylec diamentowy. Zamieszczony na blaszce napis będzie tak samo trwały, jak złote kolczyki dla dziecka skryte w jego wnętrzu.

Bransoletka ze złota dla dziewczynki z grawerem imienia

Kolejnym elementem biżuterii, którą można podarować dziewczynce na prezent na chrzciny to bransoletka. Przedstawimy Ci dziś model, na którym możemy wygrawerować bezpośrednio imię posiadaczki. Bransoletka wykonana jest ze złota próby 585 o doskonałej trwałości. Splot figaro będzie przepięknie prezentował się na dziewczęcej rączce. W centralnej części znajduje się prostokątna blaszka, na której wygrawerujemy podane przez Ciebie imię. Złote bransoletki dla dzieci to jeden z najczęściej wybieranych upominków na chrzest. Doskonale rozumiemy, dlaczego! Przepiękny blask złota, ciekawy splot i zwieńczający wszystko grawer z imieniem. Żeby tego było mało, do kompletu dołączymy eleganckie pudełko prezentowe. Z grawerem dedykacji wewnątrz, oczywiście.

Złota biżuteria na chrzest dla dziewczynki to jeden z tych upominków, które należy właściwie przemyśleć. Należy najpierw podjąć decyzję, jaka to ma być ozdoba – kolczyki, medalik z łańcuszkiem czy może jednak bransoletka? Gdy dziewczynka tylko osiągnie odpowiedni wiek, na pewno będzie zachwycać się blaskiem i starannym wykonaniem podarowanej biżuterii.

Inne posty

Jaki prezent na Chrzest dla dziewczynki?

Co podarować dziewczynce na chrzest? To pytanie spędza sen z powiek niemal wszystkim, którzy w najbliższym czasie wybierają się na ceremonię Chrztu Świętego. Dla tych wszystkich, którzy głowią się nad wyborem odpowiedniego prezentu stworzyliśmy listę 5 najbardziej uniwersalnych i praktycznych podarunków, które można podarować chrzczonej dziewczynce. Biblia dla dzieci z grawerem dedykacji Chrzciny są uroczystością […]

Prezent na chrzciny dla bliźniaczek

Dla niektórych wybór prezentu dla dziewczynki na specjalną okazję to nie lada problem. Z pewnością taką niecodzienną okazją jest Chrzest Święty. To pierwsza ważna uroczystość w jej życiu, więc dobrze, aby została jej po nim jakaś pamiątka. Dlatego chciałbyś, żeby prezent posiadał nie tylko walory estetyczne, ale faktycznie służył młodej damie na lata. Co jednak zrobić, […]

Prezenty dla dziewczynki z okazji chrztu

Wybieracie się na uroczystość chrztu świętego i szukacie pomysłu na prezent dla dziewczynki? Jeśli tak, to specjalnie dla Was w dzisiejszym wpisie przedstawimy listę 5 pomysłów, które idealnie nadadzą się na podarunek z tej okazji. Upominek ofiarowany dziewczynce w dniu chrztu świętego powinien mieć pamiątkowy charakter. Ważne, aby pozostawić dziecku prezent, który będzie przypominał o […]

Kategorie prezentów