Złota biżuteria na chrzest

W kategoriach: Biżuteria na chrzest,

Złota biżuteria na prezent 

Złote komplety biżuterii składające się z krzyżyka oraz łańcuszka to niesamowicie popularne prezenty dla dziecka z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego. Powodem dla którego złoty krzyżyk jest tak często wybierany na prezent, to ponadczasowy charakter złotej biżuterii. Bez względu na wiek czy płeć dziecka, złote ozdoby będą przez niego noszone przez całe życie. Wybierając taki prezent na chrzest święty masz pewność, że będzie towarzyszyć maluszkowi przez długie lata – nie tylko w czasach dzieciństwa, ale także w dorosłości. Krzyżyk symbolizuje wiarę chrześcijańską, którą maleństwo przyjmie w czasie Chrztu Świętego, dlatego też jest to doskonała pamiątka chrztu świętego. Piękny, złoty krzyżyk na Chrzest Święty w komplecie z dopasowanym łańcuszkiem na pewno sprawi mu niesamowitą radość.

Złota biżuteria z grawerem

Aby nadać upominkowi osobistego charakteru, zdecyduj się na personalizację wybranej przez Ciebie biżuterii. Oferujemy możliwość graweru bezpośrednio na powierzchni biżuterii na wybranych modelach. W przypadku zawieszek czy kolczyków, których wielkość nie pozwala na wygrawerowanie dedykacji, osobisty charakter nadaje tabliczka umieszczona wewnątrz ozdobnego etui. Możesz skomponować własny tekst życzeń lub wybrać jeden z przygotowanych przez nas wzorów do personalizacji. Złoty medalik z łańcuszkiem zapakowany w eleganckie pudełeczko z wygrawerowanymi życzeniami bez wątpienia stanie się pamiątką na całe życie. Piękny medalik złoty z wygrawerowanym imieniem posiadacza stanowić będzie doskonałą pamiątkę tego ważnego wydarzenia, jakim był Chrzest Święty. Złoty medalik z ikoną Matki Boskiej sprawi, że ochrzczone dziecko będzie mogło z dumą nosić symbol swojej wiary. Taka biżuteria idealnie wkomponuje się w charakter uroczystości i odda podniosłość chwili przyjęcia tego sakramentu. Możesz wybrać dziecięcą bransoletkę wykonaną ze złota – na jej boku znajduje się wyselekcjonowana blaszka, na której możemy umieścić imię dziecka lub dowolny tekst.

Złota biżuteria dla dzieci

Złota bransoletka z grawerem zostanie w pamięci obdarowanej osoby na bardzo długo. Grawerując wybraną przez Ciebie biżuterię masz pewność, że Twoja pamiątka Chrztu będzie jedyna w swoim rodzaju. Ten element biżuterii jest idealny zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Jeśli szukasz uroczej biżuterii, która podkreśli subtelną urodę małej dziewczynki, wybierz delikatne kolczyki w kształcie motyli lub kwiatuszków. Wykonane zostały ze złota i dodatkowo ozdobione kolorowymi cyrkoniami, a starannie wykonane detale zachwycą każdego. Złoty łańcuszek jest często wybierany na prezent od rodziców chrzestnych. Jeśli jesteś inną bliską osobą, ale pragniesz podarować dziecko piękną biżuterię – delikatna bransoletka lub dziewczęce kolczyki to doskonała alternatywa. Bez względu na to, czy na prezent na chrzciny wybierzesz złoty krzyżyk, medalik czy inny komplet biżuterii – dzięki możliwości jej personalizacji zyskujesz pewność, że Twój upominek będzie unikatowy. Grawer wykonany na powierzchni produktu lub na tabliczce zamontowanej wewnątrz etui w piękny sposób spersonalizuje Twój prezent.