Złota bizuteria – pamiątkowy prezent na chrzest

W kategoriach: Blog,

zlota bizu
Szukając wartościowego oraz pamiątkowego podarunku dla dziecka warto zwrócić uwagę na złotą biżuterię. Biżuteria, a w szczególności złota to od wielu lat sprawdzony pomysł na prezent dla dziecka na chrzest. Oferowane przez nas komplety to przykłady biżuterii bardzo delikatnej, subtelnej a przy tym niezwykle eleganckiej. Wzory biżuterii są na tyle klasyczne że można ją założyć dziecku tuż po ceremonii chrztu jak również doskonale sprawdzą się gdy maluch będzie spędzał swoje pierwsze dni w szkole. Zarówno dla dziewczynki jak i chłopca zamieścimy personalizację w formie życzeń czy dedykacji na laminowanej tabliczce przymocowanej do wnętrza pudełeczka, co więcej wykonamy grawer inicjałów dziecka na odwrocie medalika. Personalizacja to doskonała forma upamiętnienia tego pięknego dla każdego malucha dnia. Cały zestaw, zarówno łańcuszek jak i medalik mają potwierdzoną autentyczność poprzez wybitą próbę na ich powierzchni.

Złote komplety: medalik + łańcuszek
Medalik z łańcuszkiem możesz wręczyć zarówno dziewczynce jak i podarować go chłopcu. Oto niektóre z naszych propozycji:

medaliki

Złote komplety: krzyżyk + łańcuszek
Komplety zaprojektowane specjalnie z myślą o młodym pokoleniu, będą znakomitą pamiątką jak również doskonałą lokatą w wartościowy kruszec. Krzyżyki ozdobione są pięknymi wzorami w tym żłobieniami na wzór promieni. Dołączony łańcuszek do kompletu wykonany jest w splocie typu „singapore”.

krzyzyki

Grawer wykonujemy w dwóch miejscach:

  • Bezpośrednio na medaliku – optymalna ilość tekstu wynosi 2 znaki (mogą to być np. inicjały). Grawer wykonujemy diamentem.
  • Na laminowanej tabliczce, zamocowanej wewnątrz pudełeczka – optymalna ilość tekstu wynosi 200 znaków. Grawer wykonujemy techniką laserową.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, obie techniki graweru są niezwykle dokładne i trwałe – udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania.

medaliki grawermedaliki_przyklady

Te oraz wiele innych propozycji znajdziecie na naszej stronie www.prezentynachrzest.com