Złota bizuteria – pamiątkowy prezent na chrzest

Home » Złota bizuteria – pamiątkowy prezent na chrzest

zlota bizu
Szukając wartościowego oraz pamiątkowego podarunku dla dziecka warto zwrócić uwagę na złotą biżuterię. Biżuteria, a w szczególności złota to od wielu lat sprawdzony pomysł na prezent dla dziecka na chrzest. Oferowane przez nas komplety to przykłady biżuterii bardzo delikatnej, subtelnej a przy tym niezwykle eleganckiej. Wzory biżuterii są na tyle klasyczne że można ją założyć dziecku tuż po ceremonii chrztu jak również doskonale sprawdzą się gdy maluch będzie spędzał swoje pierwsze dni w szkole. Zarówno dla dziewczynki jak i chłopca zamieścimy personalizację w formie życzeń czy dedykacji na laminowanej tabliczce przymocowanej do wnętrza pudełeczka, co więcej wykonamy grawer inicjałów dziecka na odwrocie medalika. Personalizacja to doskonała forma upamiętnienia tego pięknego dla każdego malucha dnia. Cały zestaw, zarówno łańcuszek jak i medalik mają potwierdzoną autentyczność poprzez wybitą próbę na ich powierzchni.

Złote komplety: medalik + łańcuszek
Medalik z łańcuszkiem możesz wręczyć zarówno dziewczynce jak i podarować go chłopcu. Oto niektóre z naszych propozycji:

medaliki

Złote komplety: krzyżyk + łańcuszek
Komplety zaprojektowane specjalnie z myślą o młodym pokoleniu, będą znakomitą pamiątką jak również doskonałą lokatą w wartościowy kruszec. Krzyżyki ozdobione są pięknymi wzorami w tym żłobieniami na wzór promieni. Dołączony łańcuszek do kompletu wykonany jest w splocie typu „singapore”.

krzyzyki

Grawer wykonujemy w dwóch miejscach:

  • Bezpośrednio na medaliku – optymalna ilość tekstu wynosi 2 znaki (mogą to być np. inicjały). Grawer wykonujemy diamentem.
  • Na laminowanej tabliczce, zamocowanej wewnątrz pudełeczka – optymalna ilość tekstu wynosi 200 znaków. Grawer wykonujemy techniką laserową.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, obie techniki graweru są niezwykle dokładne i trwałe – udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania.

medaliki grawermedaliki_przyklady

Te oraz wiele innych propozycji znajdziecie na naszej stronie www.prezentynachrzest.com

Inne posty

Jaki prezent na Chrzest dla dziewczynki?

Co podarować dziewczynce na chrzest? To pytanie spędza sen z powiek niemal wszystkim, którzy w najbliższym czasie wybierają się na ceremonię Chrztu Świętego. Dla tych wszystkich, którzy głowią się nad wyborem odpowiedniego prezentu stworzyliśmy listę 5 najbardziej uniwersalnych i praktycznych podarunków, które można podarować chrzczonej dziewczynce. Biblia dla dzieci z grawerem dedykacji Chrzciny są uroczystością […]

Prezent na Chrzest ze zdjęciem dziecka – chwile zatrzymane w kadrze

Fotografie mają niezwykłą moc. Wystarczy jedno zerknięcie na tą pozornie zwyczajną kartkę papieru, a możemy przenieść się wspomnieniami o kilka lat wstecz. Joseph-Nicéphore Niépce – autor pierwszego zdjęcia na świecie, wykonując fotografię z całą pewnością nie miał pojęcia jak dzięki niemu spopularyzuje się fotograficzny rynek. Nie potrzeba nam specjalnej okazji do zrobienia sobie zdjęcia, wciskamy […]

Jaki prezent na Chrzest wręcza Matka Chrzestna?

Prezent na chrzest od chrzestnej – co wybrać? Ostatnie dni z całą pewnością były dla całej rodziny pełne emocji i wzruszeń. Wraz z pojawieniem się na świecie dziecka rozpoczynają się gorące przygotowania do sakramentu Chrztu Świętego. Zaczynając oczywiście od perfekcyjnego imienia poprzez planowanie przyjęcia aż do wyboru rodziców Chrzestnych. Jeśli właśnie zostałaś świeżo upieczoną Matką […]

Kategorie prezentów