Złote i pozłacane pamiątki Chrztu Świętego z personalizacją graweru

Home » Złote i pozłacane pamiątki Chrztu Świętego z personalizacją graweru

Często zadajemy sobie pytanie „Dlaczego złoto jest tak bardzo cenione przez ludzi?” Narody przez tysiąclecia toczyły wojny o ten niezwykły kruszec, powstawały coraz to nowe kopalnie złota. Z lekcji historii z całą pewnością pamiętasz tak zwaną „gorączkę złota”, szybki napływ ludzkości w miejsce gdzie odnaleziona złoża wcześniej wspomnianego surowca. Podejrzewamy, że dzieje się tak gdyż nasze złoto jest niezwykle rzadką kopaliną. Rzadką oraz niebywale piękną i kowalną. Ludzie odkryli jego właściwości już lata temu, dlatego teraz jest tak niezwykle cenne. My również doceniliśmy jego niecodzienny i elegancki charakter. Złoto doskonale sprawdzi się jako prezent na chrzest czy komunię. Wpadliśmy na kilka pomysłów jak połączyć chrzcielny charakter upominków, oraz błyszczącego złota i o to jest. Doskonałe zestawienie przedstawiające prezenty ze złota na chrzest. Korzystając z naszej listy, z całą pewnością będziesz mógł wybrać coś oryginalnego, zapierającego dech w piersiach; coś, co nie będzie zwyczajnym upominkiem, ale piękną pamiątką dnia chrztu. Poznaj nasze propozycje na najbardziej eleganckie pamiątki Chrztu Świętego, które spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie!

Złoty medalik z personalizacją

Prezenty na Chrzest Święty z grawerem złoty medalik z Matką Boską

Cudowny medalik na pamiątkę Chrztu Świętego

Chciałbyś podarować nowo ochrzczonemu dziecku coś wyjątkowego co będzie mogło mieć zawsze przy sobie? Taki jest złoty medalik z Matką Boską. Uważamy, że złote naszyjniki są doskonałą propozycją jako pamiątka chrztu. Na medaliku widnieje postać Matki Boskiej, a w połączeniu z łańcuszkiem o tradycyjnym splocie figaro będzie stanowił klasyczny ponadczasowy upominek. Naszyjnik nada się jako prezent na chrzest dla dziewczynki oraz chłopca. Zapakowany w eleganckie białe pudełeczko przykuwa spojrzenia. Dodatkowym atutem jest grawer zamieszczony na laminowanej tabliczce wewnątrz pudełeczka. Cudowny medalik z Matką Boską będzie z dumą noszony przez dziecko przez długi czas.

Pozłacana kołyska z kryształami – pamiątki Chrztu Świętego w różnych wersjach

Pamiątki Chrztu Świętego pozłacana figurka Swarovski wózek

Pozłacany wózek z kryształkami Swarovski

Kryształy Swarovskiego uwielbiają się ze złotem. Jeśli więc chcesz zaskoczyć każdego pamiątkowym upominkiem dla dziecka, doskonale sprawdzi się pozłacana kołyska w drewnianej skrzynce. Figurka będzie piękną ozdobą każdej dziecięcej półki. Podarunek umieściliśmy w stylowej drewnianej szkatułce. W jej wnętrzu znajduje się miejsce przeznaczone na grawer. Możesz skomponować życzenia, a my naniesiemy je wraz z dedykacją i datą. Takim sposobem otrzymujemy personalizowany prezent na chrzest.

Pamiątka Chrztu z personalizacją pozłacana figurka Swarovski

Pozłacana figurka kołyska w drewnianej szkatułce z grawerem

Dostępne u nas pamiątki Chrztu Świętego możesz odnaleźć w różnych wersjach. Prezentowaną figurkę w kształcie kołyski możemy również zapakować w gustowne, welurowe pudełko prezentowe. W nim również zamieścimy grawer z życzeniami oraz Twoim podpisem.

Figurka w kształcie kołyskiz kryształami i grawerem

Figurka kołyska w czerwonym pudełku prezentowym

Wiemy, że kluczem do sukcesu jest zadbanie o odpowiednią oprawę pamiątki chrzcin. Mając do wyboru drewnianą szkatułkę oraz tradycyjne pudełko prezentowe możesz wybrać idealną wersję dla siebie.

Pozłacany elf- pozytywka

Figurka Elf z kryształkami Swarovskiego w drewnianej szkatułce pamiątki Chrztu Świętego

Pozłacana pozytywka w drewnianej szkatułce

Prezenty na Chrzest nie zawsze muszą posiadać sakralny charakter. Możesz wybrać coś co będzie zjawiskowo się prezentować i zachwycać malucha. Pozłacana pozytywka w kształcie elfa swą kojącą melodią ukołysze dziecko do snu. Na piedestale figurki zamieścimy grawer, dzięki czemu ta sentymentalna pamiątka chrztu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Uroku dodaje kryształ Swarovskiego zamieszczony w dłoni małego elfa. Taki innowacyjny upominek z całą pewnością będzie niemałym zaskoczeniem.

Każdy z prezentów jest inny, niosą za sobą różne przesłanie i mają całkowicie odmienne zastosowanie. Łączący ich element to oczywiście ponadczasowe złoto. Ten kruszec nigdy nie wychodzi z mody, dlatego wybierając pamiątkę chrztu świętego zdecyduj się na coś z elementami złota.

Inne posty

Srebrne buciki dla dziecka z grawerem dedykacji – prezent na Chrzest święty

Wiesz jak sprawić, aby to właśnie Twój prezent dla dziecka z okazji Chrztu świętego był wyjątkowy? Poznasz właśnie teraz najbardziej urocze pomysły prezentowe, które skradną serce każdej osoby. Jednym z najbardziej rozchwytywanych prezentów na Chrzest święty jest para bucików. Produkt wykonany jest ze srebrna i stosownie ozdobiony cyrkoniami w jednym kolorze. Para bucików umieszczona jest […]

Złote i pozłacane pamiątki Chrztu Świętego z personalizacją graweru

Często zadajemy sobie pytanie „Dlaczego złoto jest tak bardzo cenione przez ludzi?” Narody przez tysiąclecia toczyły wojny o ten niezwykły kruszec, powstawały coraz to nowe kopalnie złota. Z lekcji historii z całą pewnością pamiętasz tak zwaną „gorączkę złota”, szybki napływ ludzkości w miejsce gdzie odnaleziona złoża wcześniej wspomnianego surowca. Podejrzewamy, że dzieje się tak gdyż […]

Prezent dla dziecka na Chrzest Święty od rodziców

Chrzest Święty dziecka to nie wątpliwie najważniejszy dzień dla całej rodziny. Wielu rodziców chce podarować maleństwu symboliczną pamiątkę, która do końca życia będzie przypominać o przyjęciu Ducha Świętego. Z myślą o komforcie Twoich zakupów prezentujemy Ci przykład wyjątkowego podarunku dla dziecka na Chrzest Święty. Naszym przykładem jest elegancki elegancki album w białej oprawie z posrebrzanym […]

Kategorie prezentów