Złote i pozłacane pamiątki Chrztu Świętego z personalizacją graweru

W kategoriach: Blog,

Często zadajemy sobie pytanie „Dlaczego złoto jest tak bardzo cenione przez ludzi?” Narody przez tysiąclecia toczyły wojny o ten niezwykły kruszec, powstawały coraz to nowe kopalnie złota. Z lekcji historii z całą pewnością pamiętasz tak zwaną „gorączkę złota”, szybki napływ ludzkości w miejsce gdzie odnaleziona złoża wcześniej wspomnianego surowca. Podejrzewamy, że dzieje się tak gdyż nasze złoto jest niezwykle rzadką kopaliną. Rzadką oraz niebywale piękną i kowalną. Ludzie odkryli jego właściwości już lata temu, dlatego teraz jest tak niezwykle cenne. My również doceniliśmy jego niecodzienny i elegancki charakter. Złoto doskonale sprawdzi się jako prezent na chrzest czy komunię. Wpadliśmy na kilka pomysłów jak połączyć chrzcielny charakter upominków, oraz błyszczącego złota i o to jest. Doskonałe zestawienie przedstawiające prezenty ze złota na chrzest. Korzystając z naszej listy, z całą pewnością będziesz mógł wybrać coś oryginalnego, zapierającego dech w piersiach; coś, co nie będzie zwyczajnym upominkiem, ale piękną pamiątką dnia chrztu. Poznaj nasze propozycje na najbardziej eleganckie pamiątki Chrztu Świętego, które spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie!

Złoty medalik z personalizacją

Prezenty na Chrzest Święty z grawerem złoty medalik z Matką Boską

Cudowny medalik na pamiątkę Chrztu Świętego

Chciałbyś podarować nowo ochrzczonemu dziecku coś wyjątkowego co będzie mogło mieć zawsze przy sobie? Taki jest złoty medalik z Matką Boską. Uważamy, że złote naszyjniki są doskonałą propozycją jako pamiątka chrztu. Na medaliku widnieje postać Matki Boskiej, a w połączeniu z łańcuszkiem o tradycyjnym splocie figaro będzie stanowił klasyczny ponadczasowy upominek. Naszyjnik nada się jako prezent na chrzest dla dziewczynki oraz chłopca. Zapakowany w eleganckie białe pudełeczko przykuwa spojrzenia. Dodatkowym atutem jest grawer zamieszczony na laminowanej tabliczce wewnątrz pudełeczka. Cudowny medalik z Matką Boską będzie z dumą noszony przez dziecko przez długi czas.

Pozłacana kołyska z kryształami – pamiątki Chrztu Świętego w różnych wersjach

Pamiątki Chrztu Świętego pozłacana figurka Swarovski wózek

Pozłacany wózek z kryształkami Swarovski

Kryształy Swarovskiego uwielbiają się ze złotem. Jeśli więc chcesz zaskoczyć każdego pamiątkowym upominkiem dla dziecka, doskonale sprawdzi się pozłacana kołyska w drewnianej skrzynce. Figurka będzie piękną ozdobą każdej dziecięcej półki. Podarunek umieściliśmy w stylowej drewnianej szkatułce. W jej wnętrzu znajduje się miejsce przeznaczone na grawer. Możesz skomponować życzenia, a my naniesiemy je wraz z dedykacją i datą. Takim sposobem otrzymujemy personalizowany prezent na chrzest.

Pamiątka Chrztu z personalizacją pozłacana figurka Swarovski

Pozłacana figurka kołyska w drewnianej szkatułce z grawerem

Dostępne u nas pamiątki Chrztu Świętego możesz odnaleźć w różnych wersjach. Prezentowaną figurkę w kształcie kołyski możemy również zapakować w gustowne, welurowe pudełko prezentowe. W nim również zamieścimy grawer z życzeniami oraz Twoim podpisem.

Figurka w kształcie kołyskiz kryształami i grawerem

Figurka kołyska w czerwonym pudełku prezentowym

Wiemy, że kluczem do sukcesu jest zadbanie o odpowiednią oprawę pamiątki chrzcin. Mając do wyboru drewnianą szkatułkę oraz tradycyjne pudełko prezentowe możesz wybrać idealną wersję dla siebie.

Pozłacany elf- pozytywka

Figurka Elf z kryształkami Swarovskiego w drewnianej szkatułce pamiątki Chrztu Świętego

Pozłacana pozytywka w drewnianej szkatułce

Prezenty na Chrzest nie zawsze muszą posiadać sakralny charakter. Możesz wybrać coś co będzie zjawiskowo się prezentować i zachwycać malucha. Pozłacana pozytywka w kształcie elfa swą kojącą melodią ukołysze dziecko do snu. Na piedestale figurki zamieścimy grawer, dzięki czemu ta sentymentalna pamiątka chrztu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Uroku dodaje kryształ Swarovskiego zamieszczony w dłoni małego elfa. Taki innowacyjny upominek z całą pewnością będzie niemałym zaskoczeniem.

Każdy z prezentów jest inny, niosą za sobą różne przesłanie i mają całkowicie odmienne zastosowanie. Łączący ich element to oczywiście ponadczasowe złoto. Ten kruszec nigdy nie wychodzi z mody, dlatego wybierając pamiątkę chrztu świętego zdecyduj się na coś z elementami złota.