Życzenia z okazji chrztu od dziadków

W kategoriach: Życzenia na chrzest,

Zapewne, ostatnie dni i miesiące były dla Was pełne wzruszeń i dumy, drodzy Dziadkowie. Powitaliście na świecie wnuka – może niektórzy z Was już kolejnego, a inni dopiero pierwszego, ale za każdym razem radość jest nie do opisania. Dziękujecie Bogu, że dożyliście tej cudownej chwili i że możecie być świadkami tak doniosłego wydarzenia, jakim jest przyjęcie Chrztu świętego przez Waszego wnuka lub wnuczkę. Chcielibyście przekazać maleństwu życzenia z okazji chrztu od dziadków, ale takie, by, kiedy już będzie potrafiło, mogło je samodzielnie odczytać, by została mu jakaś ciekawa pamiątka chrztu. Dlatego poszukujecie nietypowych kartek z życzeniami, takich, które faktycznie nie zostaną zapomniane i porzucone gdzieś w kąt. Specjalnie z myślą o Was, szanowni Dziadkowie, przygotowaliśmy przykładowe okolicznościowe kartki, które możecie u nas zamówić.

HAND MADE

Niesamowite wrażenie robią na wszystkich ręcznie wykonywane kartki – małe i zachwycające arcydzieła, tworzone przez osoby, które naprawdę mają ku temu predyspozycje. Nasza kartka z motywem wózka dziecięcego urzekła już niejedną osobę. Posiadamy ją w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieską z przeznaczeniem dla chłopca i różową – dla dziewczynki. Każda z nich została wykonana razem z pasującym do niej pudełeczkiem, w którym z powodzeniem oprócz samej kartki, możecie umieścić także kopertę z podarunkiem pieniężnym. To uroczy i jednocześnie elegancki sposób na wręczenie tego typu prezentu. U nas macie możliwość skorzystania z pełnej personalizacji: imienia dziecka i daty chrztu (na pudełku i pierwszej stronie kartki) oraz  życzeń, które znajdują się na osobnej wkładce. Pozwoli Wam to na uniknięcie kłopotliwego kaligrafowania długopisem, które często, mimo najszczerszych chęci, nie wygląda zbyt dobrze. Nie czekajcie na ostatni moment i już dziś zamówcie to niewielkie dzieło sztuki!

Kartka z życzeniami ZE ZDJĘCIEM

Jeśli jesteście zwolennikami nowocześniejszych wzorów i technologii, to z pewnością zaciekawi Was nasza kolejna propozycja. Stworzyliśmy kartkę z okazji chrztu ze zdjęciem dziecka na okładce. Całość drukowana jest w wysokiej jakości na matowym papierze i pakowana do eleganckiej koperty w kolorze ecru, która, w razie potrzeby, bez problemu pomieści także prezent pieniężny. Nasza kartka świetnie sprawdza się jako dopełnienie do prezentu, ale również sama w sobie może nim być. Mając na uwadze płeć maleństwa, stworzyliśmy dwa wzory: różowy – damski i niebieski – męski. Wystarczy tylko, abyście odpowiednio spersonalizowali wybrany produkt – umieśćcie w naszym edytorze niezbędne informacje, takie jak imię i nazwisko dziecka, datę i miejscowość oraz ułożone przez Was życzenia, takie od serca. To właśnie życzenia i prezenty płynące prosto z tego miejsca mają prawdziwą wartość.

Życzenia z okazji chrztu od dziadków W TUBIE

Ostatnia z naszych propozycji nieco odbiega od koncepcji tradycyjnej okolicznościowej kartki. To elegancka tuba z życzeniami z okazji Chrztu świętego. Nietypowy, a przez to bardzo oryginalny prezent na tę okoliczność. Ręcznie wykonane, ozdobne pudełko o kształcie walca zostało zaprojektowane po to, by bezpiecznie przechowywać życzenia stylizowane na list. Tuż pod nimi znajduje się miejsce na podpis autora prezentu. Każda z naszych tub wykonywana jest ręcznie, dlatego czasami kolejne produkty mogą różnić się od wzoru kształtem i formą zdobień. Jeśli pragniecie dowiedzieć się, jakimi egzemplarzami obecnie dysponujemy, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, które udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Dołożymy wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i sprostać Waszym oczekiwaniom.

Życzenia na chrzest od dziadków

Mamy szczerą nadzieję, że udało nam się doradzić Wam zakup odpowiedniej kartki z życzeniami. Jeżeli interesują Was nie tylko życzenia z okazji chrztu od dziadków, a szukacie również pomysłu na prezent to odwiedźcie kategorię upominkową – Prezenty na Chrzciny od Babci i Dziadka.