Co kupić chrześniakowi na chrzciny?

W kategoriach: Prezenty dla chłopca,

Masz ten ogromny zaszczyt zostać wkrótce ojcem lub matką chrzestną nowo narodzonego chłopca. Obok rozpierającej Cię dumy i obaw, czy podołasz temu wyzwaniu, nachodzą Cię też wątpliwości, co podarować swojemu przyszłemu chrześniakowi w tym niezwykle ważnym dniu. Potrafimy sobie wyobrazić, jak wiele różnych emocji doświadczasz w tym czasie i dlatego pragniemy Ci pomóc. Oczywiście możesz podarować dziecku prezent ściśle nawiązujący do okazji, jak na przykład złoty krzyżyk czy medalik, ale nie jest to żaden przymus. Pamiętaj, że to nie prezent będzie świadczył o Tobie, jako chrzestnym/chrzestnej, ale cała życiowa postawa. Dlatego nie obawiaj się tego wyzwania i śmiało sięgaj po prezenty, które uznasz za stosowne. Co kupić chrześniakowi na chrzciny? Przedstawiamy Ci kilka propozycji z naszych kategorii prezentowych: Prezent na Chrzest od Ojca Chrzestnego oraz Prezent na Chrzest od Matki Chrzestnej.

Co kupić chrześniakowi na chrzest? – TRADYCYJNA PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO

To już wspomniany wcześniej złoty krzyżyk z łańcuszkiem. Niezwykle piękny i bardzo symboliczny podarunek, częsty wybór wśród prezentów od rodziców chrzestnych. Zestaw składa się z prostego krzyżyka z delikatnymi żłobieniami wzdłuż ramion oraz łańcuszka ze splotem typu singapur. Obydwa elementy zostały wykonane ze złota próby 585. Komplet tradycyjnie pakujemy do małego eleganckiego pudełeczka prezentowego na biżuterię z welurowym środkiem. U nas masz możliwość skorzystania z personalizacji wybranego produktu – w tym przypadku dotyczy ona złotej tabliczki umieszczanej wewnątrz opakowania. Do wyboru pozostawiamy Ci zarówno wzór grafiki, jak i treść grawera dedykacji, którą wykonamy zgodnie z Twoim projektem. Zapewniamy, że tak przygotowany prezent będzie wyglądał nietuzinkowo i świetnie nosił się w przyszłości przez Twojego chrześniaka.

PRAKTYCZNA PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO

Dosyć nietypowy, ale bardzo użyteczny prezent dla chrześniaka – sztućce Gerlach Pychotki, umieszczone w eleganckim drewnianym pudełku. Zestaw składa się z czterech elementów, wykonanych z wysokogatunkowej chromoniklowanej stali 18/10. W jego skład wchodzą idealnie wypolerowane na lustrzany połysk: nóż, widelec, łyżka obiadowa i łyżeczka deserowa. Całość umieszczona jest w solidnej szkatułce z drewna i podkładzie pod sztućce. Oczywiście masz możliwość wyboru nietuzinkowej personalizacji prezentu w kilku miejscach: na rękojeści każdego sztućca od przedniej strony (tekst nie musi być taki sam), na wieczku szkatułki (od zewnątrz) oraz w środku na laminowanej złotej tabliczce. Skorzystaj z naszych gotowych wzorów grafik, ułóż tekst dedykacji lub życzeń, a już za kilka dni ten cudowny zestaw będzie w Twoim domu!

ALBUM NA CHRZEST – PAMIĄTKA OD RODZICÓW CHRZESTNYCH

Dobrym pomysłem na prezent dla chrześniaka może też być grawerowany album na zdjęcia. Wykonany z miękkiej, białej skóry ekologicznej, będzie świetnym miejscem na zbieranie wszystkich zdjęć, jakie zrobiono dziecku podczas przyjęcia sakramentu. Czymże byłby jednak ten album bez odpowiedniej dedykacji? Na okładce możesz dowolnie zaprojektować tekst – zarówno tytułowy, jak i ten obok emblematu. Złóż więc życzenia małemu chłopcu lub stwórz dedykację ze słów płynących prosto z serca. Taki prezent za kilka lat będzie dla niego cenną pamiątką!

Co kupić chrześniakowi na chrzciny?

Przedstawiliśmy Ci wybrane propozycje na prezent z okazji Chrztu świętego. Dalej zastanawiasz się co kupić chrześniakowi na chrzciny? Z pewnością więcej ciekawych prezentów znajdziesz na naszej stronie prezentynachrzest.com.