Praktyczne prezenty na Chrzest święty – personalizowane szczotki

W kategoriach: Blog,

Obecnie nie jest trudno sprawić dziecku prezent na chrzest. Wybór przeróżnych podarunków jest ogromny, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Cała sztuka polega jednak na sprawieniu podarunku, który za chwilę nie wyląduje na półce obok pozostałych zakurzonych pamiątek. Postaraj się więc, aby prezent od Ciebie miał nie tylko walory estetyczne, ale także jakiś aspekt praktyczny. Dzisiejsza propozycja na pamiątkowy upominek to personalizowane szczotki do włosów dla najmłodszych dzieci. Akcesoria bardzo użyteczne, które na pewno przydadzą się niejednej mamie.

RÓŻOWA DLA DZIEWCZYNKI

Pierwsza pozycja to produkt dedykowany dziewczynkom – śliczna różowa szczotka do pielęgnacji i masażu główki niemowlęcia, która może być stosowana już od pierwszych dni jego życia. Systematyczne zabiegi pielęgnacyjne z jej użyciem poprawiają kondycję włosów i wzmacniają cebulki. To eleganckie akcesorium zostało wykonane z drewna oraz włosia kozy. Miękkie i delikatne białe włosy delikatnie stymulują skórę głowy, nie powodując żadnych podrażnień, dlatego świeżo upieczona mama może używać szczoteczki bez żadnych obaw. Szczotka posiada specjalnie przygotowaną, drewnianą, lakierowaną skrzyneczkę, wypełnioną organzą. Lakiery zastosowane do jej pokrycia są bezpieczne dla dziecka. Poniżej możesz zobaczyć nasz produkt w całej swojej okazałości.

NIEBIESKA DLA CHŁOPCA

To rewelacyjne akcesorium występuje także w kolorze niebieskim, przygotowanym specjalnie z myślą o chłopcach. Zarówno na tej, jak i poprzedniej szczotce masz możliwość zamówienia starannego i stylowego grawera imienia dziecka. W ten sposób Twój prezent stanie się dedykowaną maleństwu pamiątką, którą można przekazywać kolejnym dzieciom i nadal mieć świadomość, do kogo ona należy. Personalizacja obejmuje także pudełeczko na szczotkę. Jego wieczko posiada powierzchnię idealnie nadającą się na wykonanie pięknej, imiennej dedykacji wraz z Twoim podpisem oraz datą przyjęcia przez dziecko sakramentu chrztu.

SREBRNA DLA KOGO TYLKO ZECHCESZ

I na koniec uroczy zestaw – szczotka i grzebyk do włosów dla niemowlęcia. Odpowiedni zarówno dla całkiem małych, jak i odrobinę starszych dzieci. Bezpieczeństwo ich użytkowania gwarantują zaokrąglone brzegi, zaprojektowane specjalnie z myślą o małych modnisiach, które już chcą czesać się same. Delikatne włosie, z którego wykonano szczotkę jest miękkie i delikatne dla głowy dziecka, dzięki czemu maluch uniknie podrażnień. Korpus obydwu akcesoriów ma piękny, srebrny kolor oraz subtelne zdobienia w postaci gwiazdek i misiów. Zakupiony przez Ciebie zestaw pielęgnacyjny możemy opatrzyć grawerem dedykacji, byś zyskał piękny i osobisty prezent dla dziecka. Całość zapakujemy w eleganckie pudełeczko, dzięki czemu otrzymasz gotowy do wręczenia podarunek.

Jeśli chciałbyś zobaczyć pozostałe propozycje prezentowe na chrzciny, zajrzyj do naszego sklepu i daj się zachwycić. Zapraszam!