Prezent dla dziecka z okazji Chrztu świętego

Home » Prezent dla dziecka z okazji Chrztu świętego

Poduszka dla dziecka z okazji Chrztu świętego…

Chrzest święty w zależności od kraju obchodzony jest na różne sposoby. Jest całkiem inna tradycja obdarowywania dziecka, jak również całkiem inny przebieg ceremonii. Przyjęcie z tej okazji może różnić się detalami, lecz zawsze ma wspólną cechę – pamiątka dla dziecka.

Z pewnością zastanawiasz się ciągle jaki wybrać prezent dla niemowlęcia. Jedną z ciekawych propozycji jest z pewnością poduszka z nadrukiem danych maleństwa i jego zdjęcie.

Poduszka z personalizacją na prezent

Poduszka ze zdjęciem na prezent

Wykorzystując taki rodzaj podarunku z pewnością zaskoczysz rodziców, a dziecku wręczysz rzecz, która zamieni się w pamiątkę do końca życia i będzie służyć w okresie dzieciństwa.

Poduszka na prezent

Personalizowana poduszka na prezent

Postaw na jakość i oryginalność wybranego prezentu. Poduszka z indywidualnym nadrukiem sprawdzi się rewelacyjnie w swojej roli.

W naszej ofercie znajdziesz poduszki zaprojektowane zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Skorzystaj z tak wyjątkowej możliwości.

Inne posty

Z pierwszą wizytą u dziecka oraz świeżo upieczonej mamy

Pierwsza wizyta u małego dziecka i jego rodziców to emocjonujący moment. Wyrażając gratulacje rodzicom dziecka przy okazji takich wizyt szukamy prezentu, który byłby odpowiedni na tę okazję. A więc co najlepiej przynieść? Trafionym prezentem jest rzecz praktyczna, taka która przyda się dziecku w pierwszych miesiącach życia. Do tej grupy prezentów należą: kocyk, pościel, ochraniacz, nosidełko […]

Prezent na Chrzest dla dziewczynki – srebrna biżuteria z pełną personalizacją

Ponadczasowy charakter biżuterii sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych prezentów na taką ważną uroczystość, jakim jest Chrzest Święty. W idealny sposób podkreśla religijny charakter i wagę tego wydarzenia. Łącząc tak elegancki prezent na chrzest dla dziewczynki z osobistą dedykacją masz szansę podarować pamiątkę na całe życie. Dobierając odpowiedni komplet biżuterii, możesz stanąć przed dylematem – czy zdecydować […]

Pamiątka dla dziecka z okazji pierwszych urodzin

Wybierając się na pierwsze urodziny do małego dziecka często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu, który nie tylko spodoba się rodzicom, ale będzie w przyszłości pamiątką dla dziecka. Jeżeli wszystkie upominki wydają Ci się zbyt oczywiste, to w tym miejscu prezentujemy Ci trzy propozycje prezentowe, które są nie tylko oryginalne i nietuzinkowe, ale mają charakter […]

Kategorie prezentów