Prezent na Chrzest ze zdjęciem dziecka – chwile zatrzymane w kadrze

W kategoriach: Blog,

Fotografie mają niezwykłą moc. Wystarczy jedno zerknięcie na tą pozornie zwyczajną kartkę papieru, a możemy przenieść się wspomnieniami o kilka lat wstecz. Joseph-Nicéphore Niépce – autor pierwszego zdjęcia na świecie, wykonując fotografię z całą pewnością nie miał pojęcia jak dzięki niemu spopularyzuje się fotograficzny rynek. Nie potrzeba nam specjalnej okazji do zrobienia sobie zdjęcia, wciskamy guzik na aparacie bez większego zastanowienia. Jednak są takie wydarzenia, które nie odbędą się bez profesjonalisty. Ślub, komunia czy chrzest- bez zdjęć się nie obędzie. Jako prezent z okazji Chrztu Świętego wybierz przedmioty z fotografią dziecka. Poniżej przedstawimy Ci trzy pomysły na prezent na Chrzest ze zdjęciem dziecka. Oferujemy niezwykle szeroki wybór i najwyższą jakość produktów, dlatego nie musisz martwić się, że zdjęcie wyblaknie. Do wszystkich z proponowanych przez nas rzeczy dołączymy personalizację, tak aby były niezwykle piękną pamiątką tego święta. Wybierając prezent ze zdjęciem dziecka w roli pamiątki chrzcin zyskujesz gwarancję niepowtarzalności i wyjątkowego charakteru upominku.

Obraz w ramce dla dziewczynki

Delikatna biała ramka i różowe kolory będą idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Spersonalizowany obraz w ramce stanowi doskonały prezent na chrzest dla dziewczynki. Nie jest to jednak zwykła kompozycja. Oprócz fotografii Twojej pociechy, zamieścimy jego dane osobowe, wagę, wzrost oraz miejsce urodzenia. Ofiarując właśnie ten upominek z całą pewnością zadziwisz zgromadzonych gości i rodziców dziecka. Obraz drukujemy na wysokiej jakości płótnie, dzięki czemu masz pewność, że będzie zadziwiał swoim pięknem jeszcze przez długie lata. Postaw na niepowtarzalność.

Drewniany obrazek ze złotymi elementami dla chłopca

Biel, niebieskie dodatki i złoto- takie połączenie musi zniewalać. Właśnie w takich kolorach jest kolejny prezent na chrzest dla chłopca jaki chcielibyśmy Ci przedstawić. Drewniany obraz będzie niebywałą ozdobą każdej półki. Stabilna stopka mocująca zapobiega niekontrolowanym wywróceniom dzieła sztuki. Na gładkiej lakierowanej powierzchni widnieje fotografia dziecka wraz z imieniem, a zaraz obok możemy dostrzec przysłowiową „wisienkę na torcie” w postaci figurki pozłacanych bucików. Buciki czarują niecodzienną elegancją, kamienie typu Swarovski są dodatkowym atutem. Poniżej fotografii chłopca zamieścimy serdeczne życzenia wraz z Twoją dedykacją. Wybierając taki prezent na Chrzest ze zdjęciem maluszka możesz zatrzymać na zawsze w pamięci wszystkich to, jakim był uroczym niemowlęciem.

Prezent na Chrzest ze zdjęciem chłopca – miarka wzrostu z personalizacją

Ten upominek na chrzest sprawi, że będziesz mógł obserwować jak Twoja pociecha rośnie w szalenie szybkim tempie. Spersonalizowana miarka wzrostu sprawdzi się jako pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca i fenomenalnie przyozdobi pustą ścianę w dziecięcym pokoju. Jest to pomysł na pamiątkowy i jednocześnie praktyczny prezent z okazji Chrztu Świętego. U szczytu miarki zamieścimy zdjęcie malucha, a poniżej uroczą grafikę, która pobudzi wyobraźnię dziecka i oczywiście miarkę do sprawdzania pomiarów. Taki niecodzienny prezent z okazji chrztu będzie bardzo ciekawą sentymentalną pamiątką.

Pokazaliśmy Ci, jak wielką moc ma fotografia i na jak wiele sposobów możesz ją wykorzystać. Wybierając prezent na chrzest z fotografią dbasz o osobisty charakter podarunku i pokazujesz swój wkład w jego tworzenie. Dziecko spoglądając w przyszłości na któryś z obrazów z całą pewnością Ci podziękuje.