Kocyk dla dziecka – praktyczny prezent

W kategoriach: Blog,

kocyki_blog

Śpiący niemowlak w poczuciu bezgranicznego bezpieczeństwa to dla rodziców i najbliższych największy skarb. Takie bezpieczeństwo i komfort podczas snu daje m.in. kocyk, z którym maluszek często spędza dużą część dnia. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kocyki, które od wielu lat są jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla dzieci na narodziny, chrzest czy pierwszą wizytę.

Kocyki firmy Babas to gwarancja jakości i dużej funkcjonalności. Kocyki wykonane są z włókien poliestrowych lub polaru. Tkaniny są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry dziecka. Owijać dziecko można już od chwili narodzin, a dobrane idealnie wymiary kocyka sprawią, że będzie on maluszkowi towarzyszył przez kilka następnych lat jako najlepszy przyjaciel. Poręczny jest podczas spaceru w ciągu dnia i domowej drzemki. KOCYKI.

Kocyki to przede wszystkim praktyczny prezent, ale pamiętajcie, że może on być również oryginalnym podarunkiem! Otóż, na każdym z naszych kocyków wyhaftujemy dowolną treść przygotowaną przez Ciebie samego! Może to być imię dziecka, data narodzin, metryczka czy dedykacja.

Oto jak może wyglądać wzór na kocyku oraz kilka gotowych dedykacji! Bez nazwy 13
10887697_1008227969194452_731085417_n

Decydując się na kocyk z haftowaniem sprawisz, że będzie on pamiątka nie tylko dla dziecka ale i dla jego rodziców.

HAFTY_BLOG
Te oraz wiele innych ciekawych propozycji prezentowych znajdziecie na stronie www.prezentynachrzest.com.