Nowości, nowości – urocze SKARBONKI na chrzest

W kategoriach: Blog,

SKARBONKI
Skarbonka to od lat sprawdzony prezent dla każdego maluszka na chrzest, a co więcej niezwykle lubiany podarunek przez naszych klientów. Pozwala dziecku od najmłodszych lat uczyć oszczędzania. Dotarły do nas wiosenne nowości, które prezentują się wyjątkowo uroczo! Skarbonki stanowią niezapomnianą pamiątkę na całe życie dla dziecka które niedawno przyszło na świat. Prezenty o charakterze upominkowym z życzeniami od serca, zawsze będą mieć honorowe miejsce na półce w pokoju dziecięcym.

Mamy dla Was propozycje dla dziewczynki oraz chłopca!

1. Skarbonka MIŚ z SERDUSZKIEM z grawerowaniem dedykacji
Fantastyczna skarbonka w kształcie sześcianu, na której w dwóch miejscach jest sympatyczna postać misia z sercem, to doskonała forma upominku dla każdego dziecka. Skarbonka wykonana jest z metalu wysokiej jakości. Całość jest platerowana srebrem i polakierowana na wysoki połysk.
SKARBONKI1

2. Skarbonka BUCIK z możliwością zamieszczenia graweru
Elegancka skarbonka w kształcie dziecięcego bucika, z zewnątrz platerowana srebrem, stanowi doskonałe zastosowanie jako upominek dla Twoich milusińskich! Sznurówki na buciku w pastelowych kolorach sprawiają, że może to być prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.

SKARBONKI3
3. Skarbonka SERDUSZKO + grawer Twoich życzeń
Za pomocą tej uroczej skarbonki możesz wyrazić jak bardzo kochasz maleństwo, któremu wręczasz prezent! Skarbonka wykonana jest z metalu wysokiej jakości. Całość jest platerowana srebrem i polakierowana na wysoki połysk. Od spodu znajduje się zatyczka do wyjmowania pieniążków.
SKARBONKI 2

Na każdej ze skarbonek możemy zamieścić Twój grawer w postaci życzeń czy dedykacji prosto od serca. Taka dedykacja będzie przypominać dziecku o ważnym dniu chrztu św. przez całe życie.

Te oraz wiele innych ciekawych propozycji znajdziecie na naszej stronie: www.prezentynachrzest.com