Nowości, nowości – urocze SKARBONKI na chrzest

Home » Blog » Nowości, nowości – urocze SKARBONKI na chrzest

SKARBONKI
Skarbonka to od lat sprawdzony prezent dla każdego maluszka na chrzest, a co więcej niezwykle lubiany podarunek przez naszych klientów. Pozwala dziecku od najmłodszych lat uczyć oszczędzania. Dotarły do nas wiosenne nowości, które prezentują się wyjątkowo uroczo! Skarbonki stanowią niezapomnianą pamiątkę na całe życie dla dziecka które niedawno przyszło na świat. Prezenty o charakterze upominkowym z życzeniami od serca, zawsze będą mieć honorowe miejsce na półce w pokoju dziecięcym.

Mamy dla Was propozycje dla dziewczynki oraz chłopca!

1. Skarbonka MIŚ z SERDUSZKIEM z grawerowaniem dedykacji
Fantastyczna skarbonka w kształcie sześcianu, na której w dwóch miejscach jest sympatyczna postać misia z sercem, to doskonała forma upominku dla każdego dziecka. Skarbonka wykonana jest z metalu wysokiej jakości. Całość jest platerowana srebrem i polakierowana na wysoki połysk.
SKARBONKI1

2. Skarbonka BUCIK z możliwością zamieszczenia graweru
Elegancka skarbonka w kształcie dziecięcego bucika, z zewnątrz platerowana srebrem, stanowi doskonałe zastosowanie jako upominek dla Twoich milusińskich! Sznurówki na buciku w pastelowych kolorach sprawiają, że może to być prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.

SKARBONKI3
3. Skarbonka SERDUSZKO + grawer Twoich życzeń
Za pomocą tej uroczej skarbonki możesz wyrazić jak bardzo kochasz maleństwo, któremu wręczasz prezent! Skarbonka wykonana jest z metalu wysokiej jakości. Całość jest platerowana srebrem i polakierowana na wysoki połysk. Od spodu znajduje się zatyczka do wyjmowania pieniążków.
SKARBONKI 2

Na każdej ze skarbonek możemy zamieścić Twój grawer w postaci życzeń czy dedykacji prosto od serca. Taka dedykacja będzie przypominać dziecku o ważnym dniu chrztu św. przez całe życie.

Te oraz wiele innych ciekawych propozycji znajdziecie na naszej stronie: www.prezentynachrzest.com

 

Inne posty

Z pierwszą wizytą u dziecka oraz świeżo upieczonej mamy

Pierwsza wizyta u małego dziecka i jego rodziców to emocjonujący moment. Wyrażając gratulacje rodzicom dziecka przy okazji takich wizyt szukamy prezentu, który byłby odpowiedni na tę okazję. A więc co najlepiej przynieść? Trafionym prezentem jest rzecz praktyczna, taka która przyda się dziecku w pierwszych miesiącach życia. Do tej grupy prezentów należą: kocyk, pościel, ochraniacz, nosidełko […]

Kiedy ochrzcić dziecko?

Jaki jest najlepszy termin na Chrzest święty i od czego zależy data? Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego terminu i jak sprawić, aby każdy był zadowolony. Na pytania kiedy ochrzcić dziecko odpowiemy w dzisiejszym poście. Kiedy ochrzcić dziecko? Jako katolik jesteś zobowiązany do tego, by prowadzić swoje dziecko według zasad chrześcijańskich. Praktykując wiarę zaczynasz od […]

Seria: Elegancki prezent na Chrzest Święty cz.4

Dla rodziców Chrzest Święty własnego dziecka jest wielkim przeżyciem. Tego dnia nie tylko muszą postarać się, by ich pociecha wyglądała pięknie, lecz również zadbać, aby czuła się dobrze. Co więcej, stres związany z przygotowaniami do ceremonii Chrztu Świętego, jak również zorganizowania przyjęcia sprawia, że czas, który poświęcamy na przygotowania, a także sam dzień, zapada głęboko […]

Kategorie prezentów