Jaki prezent na Chrzest dla dziewczynki?

W kategoriach: Blog,

Co podarować dziewczynce na chrzest? To pytanie spędza sen z powiek niemal wszystkim, którzy w najbliższym czasie wybierają się na ceremonię Chrztu Świętego. Dla tych wszystkich, którzy głowią się nad wyborem odpowiedniego prezentu stworzyliśmy listę 5 najbardziej uniwersalnych i praktycznych podarunków, które można podarować chrzczonej dziewczynce.

Biblia dla dzieci z grawerem dedykacji

Chrzciny są uroczystością ściśle chrześcijańską można więc na tę okazję podarować upominek ściśle związany z tematem wiary. Piękna, bogato ilustrowana biblia przybliży maluchowi biblijne historie i prostymi słowami wprowadzi w świat wiary. Kolorowe ilustracje rozbudzą wyobraźnię dziewczynki wpływając na jej pozytywny rozwój. Prezent będzie miał w pełni osobisty charakter, jeśli zamieścisz na nim grawerowaną dedykację specjalnie na tę okoliczność. Dzięki temu prezent dla dziewczynki na chrzest będzie miał sentymentalny charakter i stanie się ponadczasową pamiątką.

Album na zdjęcia dla dziewczynki

W dzień chrztu robimy mnóstwo zdjęć. Chcemy utrwalić na fotografiach ten ważny dzień w życiu maleństwa, począwszy od przygotowań w domu poprzez ceremonię w kościele i przyjęcie w domu. Doskonałym pomysłem na prezent będzie zatem album na zdjęcia, w którym rodzice dziewczynki będą mogli umieścić wszystkie zrobione tego dnia zdjęcia. Jest to także wspaniała pamiątka dla małej dziewczynki, bo chociaż w dorosłym życiu nie będzie pamiętała nic z tego dnia, przeglądając fotografie z pewnością poczuje atmosferę tej uroczystości.

Tort z pampersów z haftem

Praktycznym prezentem zarówno dla maluszka, jak i jego rodziców będzie budowla z pampersów w kształcie tortu z ubrankami. Pieluszki zwinięte są w okrąg i owinięte różowym kocykiem – wyglądem przypominają tort, na szczycie którego znajduje się pluszowa maskotka. Twój upominek będzie niepowtarzalny, jeśli zamieścisz na nim haft z imieniem dziewczynki i datą ceremonii. Taka niespodzianka zapewni dziecku dobrą zabawę, a rodzicom niezbędne akcesoria.

Obrazek dla dziewczynki z personalizacją

Kolejną propozycją jest obrazek na drewnianym podkładzie z grawerem Twojej indywidualnej dedykacji lub życzeń oraz zdjęciem maleństwa. Dodatkową ozdobą obrazka jest para bucików z kryształami Swarovski, pokryta warstwą 24 karatowego złota. Pamiątka posiada także w komplecie złoty stojak, dzięki któremu będzie pięknie prezentowała się na półce w pokoju małej księżniczki.

Posrebrzana skarbonka Miś

Posrebrzana skarbonka w kształcie Misia to kolejny pomysł na praktyczny i oryginalny prezent z okazji chrztu dla dziewczynki. Na skarbonce możesz zamieścić grawer z dowolną treścią, dzięki czemu Twój prezent stanie się niepowtarzalny. Taki upominek będzie świetnym miejscem na odkładanie oszczędności na realizację pierwszych marzeń.