Jaki prezent na Chrzest dla dziewczynki?

Home » Blog » Jaki prezent na Chrzest dla dziewczynki?

Co podarować dziewczynce na chrzest? To pytanie spędza sen z powiek niemal wszystkim, którzy w najbliższym czasie wybierają się na ceremonię Chrztu Świętego. Dla tych wszystkich, którzy głowią się nad wyborem odpowiedniego prezentu stworzyliśmy listę 5 najbardziej uniwersalnych i praktycznych podarunków, które można podarować chrzczonej dziewczynce.

Biblia dla dzieci z grawerem dedykacji

Chrzciny są uroczystością ściśle chrześcijańską można więc na tę okazję podarować upominek ściśle związany z tematem wiary. Piękna, bogato ilustrowana biblia przybliży maluchowi biblijne historie i prostymi słowami wprowadzi w świat wiary. Kolorowe ilustracje rozbudzą wyobraźnię dziewczynki wpływając na jej pozytywny rozwój. Prezent będzie miał w pełni osobisty charakter, jeśli zamieścisz na nim grawerowaną dedykację specjalnie na tę okoliczność. Dzięki temu prezent dla dziewczynki na chrzest będzie miał sentymentalny charakter i stanie się ponadczasową pamiątką.

Album na zdjęcia dla dziewczynki

W dzień chrztu robimy mnóstwo zdjęć. Chcemy utrwalić na fotografiach ten ważny dzień w życiu maleństwa, począwszy od przygotowań w domu poprzez ceremonię w kościele i przyjęcie w domu. Doskonałym pomysłem na prezent będzie zatem album na zdjęcia, w którym rodzice dziewczynki będą mogli umieścić wszystkie zrobione tego dnia zdjęcia. Jest to także wspaniała pamiątka dla małej dziewczynki, bo chociaż w dorosłym życiu nie będzie pamiętała nic z tego dnia, przeglądając fotografie z pewnością poczuje atmosferę tej uroczystości.

Tort z pampersów z haftem

Praktycznym prezentem zarówno dla maluszka, jak i jego rodziców będzie budowla z pampersów w kształcie tortu z ubrankami. Pieluszki zwinięte są w okrąg i owinięte różowym kocykiem – wyglądem przypominają tort, na szczycie którego znajduje się pluszowa maskotka. Twój upominek będzie niepowtarzalny, jeśli zamieścisz na nim haft z imieniem dziewczynki i datą ceremonii. Taka niespodzianka zapewni dziecku dobrą zabawę, a rodzicom niezbędne akcesoria.

Obrazek dla dziewczynki z personalizacją

Kolejną propozycją jest obrazek na drewnianym podkładzie z grawerem Twojej indywidualnej dedykacji lub życzeń oraz zdjęciem maleństwa. Dodatkową ozdobą obrazka jest para bucików z kryształami Swarovski, pokryta warstwą 24 karatowego złota. Pamiątka posiada także w komplecie złoty stojak, dzięki któremu będzie pięknie prezentowała się na półce w pokoju małej księżniczki.

Posrebrzana skarbonka Miś

Posrebrzana skarbonka w kształcie Misia to kolejny pomysł na praktyczny i oryginalny prezent z okazji chrztu dla dziewczynki. Na skarbonce możesz zamieścić grawer z dowolną treścią, dzięki czemu Twój prezent stanie się niepowtarzalny. Taki upominek będzie świetnym miejscem na odkładanie oszczędności na realizację pierwszych marzeń.

Inne posty

Indywidualny grawer na prezencie

Spersonalizowane prezenty na chrzest są sposobem uczczenia tej ważnej okazji dla każdego dziecka oraz jego rodziców, aby mogli zawsze wspomnieć ten szczególny dzień. Wszystkie nasze pamiątki chrztu po dodaniu daty czy dedykacji stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Doniosłość chwili podkreślona jest przez obdarowanie maluszka wyjątkowym spersonalizowanym darem, wręczonym od serca z okazji chrztu. Jednak wybierając […]

Srebrne pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

Idealna pamiątka Chrztu Świętego będzie przez wiele lat zachwycać swoim nieprzemijającym pięknem i znaczeniem. Postaw na prezent, który wykonany jest w całości z wysokogatunkowego srebra! Srebrne pamiątki Chrztu Świętego to jeden z tych upominków, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierają je rodzice dziecka, rodzice chrzestni, dziadkowie i najbliżsi przyjaciele rodziny, chcąc podarować ponadczasowy prezent. Pokażemy […]

Pudełko wspomnień na Chrzest z personalizowanym grawerem

Moment przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego następuje w pierwszych miesiącach życia dziecka. Rozkoszny maluszek, ubrany w najbardziej elegancki strój przeżywa przełomowy moment. Każdy pragnie zatrzymać w pamięci ulotne chwile wczesnego dzieciństwa na jego najdłużej. Niezastąpione w tej roli będzie pudełko wspomnień na chrzest, na którym zamieścimy spersonalizowany grawer. Co możemy w takiej szkatułce umieścić? Macie w […]

Kategorie prezentów