Srebrne ramki na zdjęcia na prezent na chrzest

W kategoriach: Praktyczne prezenty,

Srebrne ramki

Trafiony prezent z okazji Chrztu Świętego powinien zatrzymać wspomnienia z tego wyjątkowego wydarzenia. Najlepszym sposobem na zatrzymanie chwil jest uwiecznienie ich na fotografiach, a najważniejsze zdjęcia warto odpowiednio oprawić. Srebrne ramki to wspaniały prezent dla dziecka, ponieważ pomoże on w upamiętnieniu ceremonii chrztu. Platerowane srebrem ramki są wspaniałą ozdobą samą w sobie, dzięki czemu doskonale wyeksponują umieszczone w nich zdjęcie. Decydując się na taki prezent wybierasz nie tylko nieskazitelny wygląd, ale także wysoką jakość gwarantującą radość z upominku przez długie lata.

Srebrna ramka na zdjęcie z grawerem

Starannie dopracowane szczegóły sprawiają, że Twój prezent na chrzciny cudownie udekoruje pokój dziecięcy i zachwyci rodziców dziecka. Wszystkie dostępne srebrne ramki na zdjęcia możesz uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym prezentem. Na Twoje życzenie wykonamy indywidualny grawer o wybranej przez Ciebie treści. Życzenia bądź dedykację wygrawerujemy na eleganckiej tabliczce, którą zamocujemy na froncie ramki. Taka forma personalizacji w wyjątkowo elegancki i subtelny sposób nada upominkowi osobistego charakteru. W naszej ofercie znajdują się ramki srebrne, które spersonalizujemy poprzez bezpośredni grawer na ich odwrocie. Taki grawer wykonamy metodą laserową na drewnianej części ramki, która znajduje się z tyłu. Większa powierzchnia, znajdująca się na odwrocie pozwoli wygrawerować dłuższą dedykację, a nawet wybraną grafikę. Wszystko wedle Twojego pomysłu. Zadbamy, o to aby pamiątka chrztu świętego maksymalnie trafił w gust małego dziecka i jego rodziców. Jeżeli obdarowana będzie dziewczynka, to srebrna ramka na chrzest z grawerem wizerunku aniołków, bądź gołębicy na odwrocie będzie bardzo adekwatna. W naszej galerii znajdziesz również propozycje wzorów dla chłopca. Najważniejsza będzie jednak treść dedykacji. Spersonalizuj ją poprzez zamieszczenie imienia dziecka, dowolnej dedykacji i koniecznie własnego podpisu, aby maleństwo wiedziało, od kogo otrzymało prezent.

Srebrna ramka na chrzest

Dostępne są srebrne ramki z ciekawymi zdobieniami – możesz zdecydować się na upominek z niebieskim bądź różowym akcentem kolorystycznym lub wybrać ramkę o klasycznym wyglądzie. Srebrna ramka z grawerem z ozdobnym emblematem anioła symbolizować będzie nieustającą opieką, jaką otoczone jest ochrzczone dziecko przez własnego anioła stróża. Taki prezent stanowi wspaniałą pamiątkę Chrztu Świętego, jeśli szukasz prezentu o symbolicznym charakterze. Jeśli doceniasz połączenie złota i srebra, wybierz ramkę ozdobioną pozłacanymi kwiatami. Będzie to oryginalna dekoracja pokoju małej dziewczynki. Upominek, który bezpośrednio nawiąże do ceremonii Chrztu to srebrna ramka na zdjęcie z emblematem przedstawiającym chrzcielnicę, krzyż i świecę. Są to nieodłączne atrybuty związane przyjęciem z sakramentu przyjęcia Chrztu Świętego. Srebrna ramka na zdjęcia ze złotymi detalami wraz z fotografią z ceremonii w piękny sposób upamiętni to ważne wydarzenie.

Ramki srebrne z grawerem

Doskonałym prezentem dla dziecka stanowią także bardziej wesołe ramki z ozdobami w postaci uroczego misia. Emblemat dodaje ramce subtelności i uroku, dzięki czemu wspaniale nadaje się jako upominek dla maluszka. Dla małego chłopczyka możesz wybrać ramkę z niebieskimi akcentami kolorystycznymi. W pokoju dziewczynki pięknie wyglądać będzie srebrna ramka z aniołkiem, który posiada subtelne zdobienia w kolorze delikatnego różu. Srebrna ramka z wesołymi akcentami udekoruje pokoik ochrzczonego dziecka, a Twoja dedykacja przypominać będzie o dniu Chrztu Świętego. Małe dziecko nie będzie mieć własnych wspomnień z tego dnia, zadbaj więc by przez całe życie wiedziało o tym, że towarzyszyłeś mu w tym ważnym wydarzeniu. Podkreślając ważny charakter ceremonii Chrztu, na wybranej przez Ciebie ramce umieścimy tabliczkę z wygrawerowaną dedykacją i życzeniami. Ramki srebrne z grawerem stanowią doskonały prezent dla dziecka, jeśli szukasz upominku któremu możesz nadać osobistego charakteru.

Srebrna ramka z grawerem dla chłopca i dziewczynki

Na naszym sklepie znajdziesz srebrne ramki na zdjęcia o uniwersalnym charakterze, które sprawdzą się na prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Posiadamy jednak kilka ramek, które odznaczamy kolorystycznie. Przykładem jest posrebrzana ramka na chrzest z niebieskim akcentem oraz miejscem na odcisk rączki bądź stópki. W zestawie z ramką znajduje się masa hipoalergiczna, z której można odbić odcisk stopy, bądź rączki dziecka. Ramka jest dzielona na dwie części – jedna przeznaczona jest na wybrane zdjęcie, a druga część to miejsce na odcisk w załączonej masie. Ramka srebrna na chrzest zostanie spersonalizowana poprzez grawer metodą laserową. Na odwrocie znajdzie się ozdobne kółeczko, z wygrawerowaną grafiką małych stópek i dedykacją, składająca się z – imienia dziecka, dobranego cytatu, podpisu oraz miejscowości i daty chrztu. Całość złoży się na piękną pamiątkę chrztu świętego dla chłopca. Opisana srebrna ramka z grawerem występuje również w wersji dla dziewczynki. Zestaw z masą hipoalergiczną jest bliźniaczy jak ten dla chłopczyka, a różni się jedynie kolorystyką. Zamiast niebieskiego, dominują różowe barwy. 

Srebrne ramki na zdjęcia w zestawach

Skompletuj swój prezent na chrzciny dołączając do ramki posrebrzany obrazek. Srebrna ramka pomieści zdjęcie dziecka, a posrebrzany obrazek będzie miejscem na grawerowaną dedykację. Cały zestaw będzie piękną ozdobą pokoju dziecka. Na obrazku znajdzie się wizerunek anioła stróża z dzieciątkiem. Będzie to symbol powierzenia dziecka bożej opiece, który zostanie doceniony przez rodziców jako prezent na chrzciny. Wszystkie srebrne ramki na zdjęcia cechują się wysoką jakością wykonania, a zamieszczany na nich grawer będzie wyraźny i długotrwały.