Szklane pamiątki – pomysł na prezent z okazji chrztu

W kategoriach: Blog,
Szklane pamiątki - pomysł na prezent z okazji chrztu

Szklane pamiątki – pomysł na prezent z okazji chrztu

Przed Wami wyjątkowa uroczystość chrztu świętego. Z pewnością na tą okoliczność pragniecie sprawić dziecku wyjątkowy prezent, który będzie pamiątką na długie lata.  Jeżeli zastanawiacie się nad takim upominkiem, to mamy dla Was doskonałą propozycję. Szklane pamiątki – bo o nich mowa – to podarunki, które są piękne, eleganckie i bardzo trwałe, a wygrawerowana na nich dedykacja doda ogromnej wartości.

Zobaczcie nasze 3 propozycje szklanych pamiątek.

Propozycja pierwsza na prezent na chrzest to szklane serce. Trofeum posiada wygrawerowane symbole chrztu: gołąb, chrzcielnica i krzyż. Statuetka wykonana z wysokiej jakości grubego szkła. Dzięki temu, wręczając upominek dziecku, pozostanie dla niego pamiątką na długie lata.

Szklane serce - pomysł na prezent z okazji chrztu

Szklane serce – pomysł na prezent z okazji chrztu

Drugim naszym pomysłem na taki podarunek dla dziecka z okazji chrztu jest prostokątna szklana statuetka. Posiada takie same symbole chrztu jak pamiątka wyżej. Trofeum ma bardzo oryginalny wygląd o ząbkowanej strukturze krawędzi, a dobre jakości szkło nadaje mu estetyczny wygląd.

Szklana pamiątka - pomysł na prezent z okazji chrztu

Szklana pamiątka – pomysł na prezent z okazji chrztu

Na pozycji trzeciej na podarunek dla niemowlaka przyjmującego chrzest znalazła się okrągła szklana pamiątka. Trofeum posiada symbole chrztu: gołąb, chrzcielnica i krzyż. Statuetka wykonana jest z wytrzymałego i grubego szkła. Pamiątka jest elegancka i pozostanie pamiątką dla dziecka i rodziców przez całe życie.

Szklana pamiątka - pomysł na prezent z okazji chrztu

Szklana pamiątka – pomysł na prezent z okazji chrztu

Zapraszamy do zakupu szklanych pamiątkowych upominków, które znajdziecie na stronie PrezentyNaChrzest.com