Srebrna sztabka – pamiątka Chrztu Św.

Home » Blog » Srebrna sztabka – pamiątka Chrztu Św.

sztabka1
Chrzest to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, obdarowanie dziecka w tym szczególnym dniu pamiątką związaną z samą ceremonią to szczególny akcent tego ważnego dnia. Ponadczasowy, pamiątkowy i niezwykle elegancki prezent z okazji chrztu św. – srebrna sztabka. Srebrne sztabki cieszą się ogromną popularności wśród podarunków na chrzest. W drewnianej szkatułce czy ramie pięknie będą prezentować się na półeczce w pokoju dziecka. Indywidualne życzenia czy dedykacja podkreślą dzień w którym prezent został wręczony. Ten rodzaj podarunku to z pewnością wspaniały pomysł aby podarować coś co w przyszłości może mieć dużą wartość, nie tylko emocjonalną.

1. Sztabka ze srebra – certyfikat na Chrzest Święty z Twoją dedykacją

sztabka2

Prezentowana sztabka w ramie jest celowo stylizowana na podstarzałą dając ciekawy efekt produktu w stylu vintage. Srebrna sztabka znajduje się w centralnym miejscu w ramie, możliwość wprowadzenia indywidualnych danych daje możliwość pełnej personalizacji.
Parametry sztabki:

 • Metal Ag 925
 • Stempel lustrzany
 • Wymiary 22,4 x 32 mm
 • Masa 14,14 g
 • Nakład  2 000 szt.
 • Emitent: Skarbiec Mennicy Polskiej

Parametry:

 • materiał ramki: drewno
 • wymiary ramki: 23cm x 28cm
 • wymiary wydruku: 18cm x 24cm
 • szyba o grubości 1.8-2mm
 • ramka przystosowana do postawienia oraz powieszenia

2. Srebrna sztabka kolekcjonerska – pamiątka Chrztu w drewnianej szkatułce

sztabka4

Srebrna sztabka znajduje się w eleganckiej drewnianej szkatułce wyścielonej białą atłasową tkaniną. Awers przedstawia logo Skarbca Mennicy Polskiej S.A. wpisane wkoło. Rewers przedstawia symboliczny chrzest dziecka podtrzymywanego nad chrzcielnicą przez dwa anioły. Nad głową dziecka gołębica. U góry napis: PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO. Całość wykonana jest bardzo estetycznie z dbałością o każdy szczegół.

3. Srebrna sztabka „Podkówka Szczęścia” w drewnianej szkatułce
sztabka3
Sztabka z logiem skarbnicy polskiej oraz na rewersie z wizerunkiem końskiej podkowy na tle koniczynek. Zamieszczone na sztabce podkowa oraz koniczynki przyniosą dziecku szczęści, a zamieszczony grawer na pudełeczku w przyszłości będzie dziecku przypominał o ważnym sakramencie Chrztu Św.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Inne posty

Zabawki ekologiczne dla najmłodszych

Zakup prezentu na chrzciny to nie lada wyzwanie dla gości zaproszonych na uroczystość. Nie jest proste znalezienie czegoś co będzie stosowne do wręczenia na taką okazję, a jednocześnie odpowiednie dla maluszka. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem upominku na chrzest, zapraszamy Was do przyglądnięcia się podarunkom z kategorii ekologiczne zabawki. Dzięki takiej zabawce maluch będzie miał […]

Pamiątka dla dziecka z okazji pierwszych urodzin

Wybierając się na pierwsze urodziny do małego dziecka często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu, który nie tylko spodoba się rodzicom, ale będzie w przyszłości pamiątką dla dziecka. Jeżeli wszystkie upominki wydają Ci się zbyt oczywiste, to w tym miejscu prezentujemy Ci trzy propozycje prezentowe, które są nie tylko oryginalne i nietuzinkowe, ale mają charakter […]

Różowy dla dziewczynki, niebieski dla chłopczyka…

Od dawna przyjęło się, że dziewczynki noszą ciuszki w kolorze różowym, zaś chłopcy w niebieskim. Wchodząc do sklepu z ubrankami i akcesoriami dziecięcymi znajdziemy duży wybór produktów w tych kolorach. Z prezentami jest podobnie. Zobaczcie jakie propozycje mamy dla was!

Kategorie prezentów