Srebrne pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

Idealna pamiątka Chrztu Świętego będzie przez wiele lat zachwycać swoim nieprzemijającym pięknem i znaczeniem. Postaw na prezent, który wykonany jest w całości z wysokogatunkowego srebra! Srebrne pamiątki Chrztu Świętego to jeden z tych upominków, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierają je rodzice dziecka, rodzice chrzestni, dziadkowie i najbliżsi przyjaciele rodziny, chcąc podarować ponadczasowy prezent. Pokażemy Ci dziś trzy niezwykłe pamiątki – srebrne figurki o niewielkich rozmiarach ale nabierających ogromnego znaczenia dzięki personalizacji.

Srebrna łyżeczka Miś z personalizacją

srebrne pamiątki chrztu świętego łyżeczka z grawerunkiem
Srebrna łyżeczka miś w etui

Nasze zestawienie otwiera jedna z najczęściej wybieranych pamiątek Chrztu Świętego dla dziewczynek i chłopców. Srebrna łyżeczka z grawerem jest malusieńka i urocza, tak samo jak dziecko przyjmujące pierwszy w życiu sakrament. W jaki sposób sprawimy, by była jedyna w swoim rodzaju? Grawer wykonamy nie tylko na tabliczce zamieszczonej wewnątrz etui. Specjalnie dla Ciebie spersonalizujemy również samą łyżeczkę.

zbliżenie na detale srebrnej łyżeczki miś
Pole do graweru metryczki

Na powierzchni łyżeczki, w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu wygrawerujemy dwie niezwykle ważne liczby. Rylcem diamentowym umieścimy informację o wzroście i wadze maleństwa tuż po narodzinach.

srebrne pamiątki chrztu świętego z grawerem łyżeczka miś
Grawer na misce łyżeczki

Na misce łyżeczki możemy wygrawerować króciutką dedykację z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

Te detale sprawią, że srebrna łyżeczka będzie przywoływać najpiękniejsze wspomnienia z wczesnego dzieciństwa maluszka. Dzień narodzin, moment przyjęcia chrztu, pierwszy uśmiech, pierwsze próby samodzielnego chodzenia – te obrazy będą niemalże zaklęte w tym niewielkim przedmiocie. Uwierz, srebrne pamiątki Chrztu Świętego mają niezwykłą moc!

Grzebyczek – srebrne pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

srebrny grzebyczek figurka na pamiątkę chrztu
Srebrny grzebyk Aniołek w etui

Kolejny pomysł na prezent na chrzciny to malutki grzebyk, wykonany w całości ze srebra próby 925. Nie jest co prawda przeznaczony do pielęgnacji włosków noworodka, ale będzie może posłużyć jako mały skarbiec. W specjalnie przygotowanym schowku rodzice dziecka będą mogli umieścić na przykład pierwszy, obcięty pukiel włosków.

grawerowany srebrny grzebyk pamiątka chrztu świętego
Grawer wykonany na powierzchni grzebyka

Na szczycie grzebyczka znajduje się emblemat przedstawiający czuwającego, uśmiechniętego aniołka. Taka pamiątka chrztu będzie przypominać o niezwykłej opiece, jaką otacza dziecko anioł stróż. Srebrny grzebyk również posiada miejsce do wygrawerowania metryczki dziecka – jego wagi oraz wzrostu w dniu przyjścia na świat.

Srebrny smoczek Smerfy z imieniem

srebrne pamiątki chrztu świętego smoczek z grawerem
Srebrny smoczek Smerfy w etui z dedykacją

Przedmiot, który od razu kojarzy się z niemowlęciem, ukojeniem i spokojem? Oczywiście dziecięcy smoczek! Srebrna figurka smoczek będzie symbolizować okres wczesnego dzieciństwa ochrzczonego dziecka. Uchwyt jest idealnym miejscem do wygrawerowania jego imienia.

prezent dla chłopca na chrzest smoczek srebrny z grawerem
Srebrny smoczek z grawerem imienia na uchwycie

Zrobimy to z wykorzystaniem rylca diamentowego, który idealnie przenosi podane imię na powierzchnię srebrnej pamiątki. Wizerunek Smerfów z kultowej bajki dodaje figurce niesamowitego charakteru.

opakowanie na prezent na chrzest z grawerem na tabliczce
Grawer życzeń na tabliczce wewnątrz etui

W komplecie jest oczywiście eleganckie etui – białe opakowanie z dodatkową tabliczką. Na niej zamieścimy grawer z życzeniami oraz Twoim podpisem.

Grzechotka Miś ze srebra na pamiątkę Chrztu Świętego

srebrne pamiątki na chrzest grzechotka miś w etui
Srebrna grzechotka na pamiątkę Chrztu Świętego

Srebrne pamiątki Chrztu Świętego są niezwykłymi przedmiotami, które przez całe życie przypominają o tej uroczystości. Srebrna grzechotka z wizerunkiem uroczego misia będzie przypominać o beztroskiej, dziecięcej zabawie i radości. Ażurowa główka grzechotki obraca się, a rączka ozdobiona jest wytłoczonymi motylkami.

pamiątka chrztu grzechotka srebrna miś
Grzechotka ze srebra z misiem

Figurka będzie więc idealną pamiątką chrztu dla dziewczynki. Niezwykły, srebrny blask grzechotki będzie zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Srebrne grzechotki są niesamowitą ozdobą pokoju i sentymentalną pamiątką.

Niesamowicie trwały grawer, który wykonamy na Twoje zamówienie zamieni srebrne pamiątki Chrztu Świętego w drogocenne przedmioty. Niesamowita dbałość i staranność w wykonaniu w połączeniu z grawerem nadaje im ponadczasowy charakter. Wybierając taki prezent na chrzciny możesz być pewny, że będzie pamiątką na całe życie!