Srebrne pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

W kategoriach: Blog,

Idealna pamiątka Chrztu Świętego będzie przez wiele lat zachwycać swoim nieprzemijającym pięknem i znaczeniem. Postaw na prezent, który wykonany jest w całości z wysokogatunkowego srebra! Srebrne pamiątki Chrztu Świętego to jeden z tych upominków, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierają je rodzice dziecka, rodzice chrzestni, dziadkowie i najbliżsi przyjaciele rodziny, chcąc podarować ponadczasowy prezent. Pokażemy Ci dziś trzy niezwykłe pamiątki – srebrne figurki o niewielkich rozmiarach ale nabierających ogromnego znaczenia dzięki personalizacji.

Srebrna łyżeczka Miś z personalizacją

Nasze zestawienie otwiera jedna z najczęściej wybieranych pamiątek Chrztu Świętego dla dziewczynek i chłopców. Srebrna łyżeczka z grawerem jest malusieńka i urocza, tak samo jak dziecko przyjmujące pierwszy w życiu sakrament. W jaki sposób sprawimy, by była jedyna w swoim rodzaju? Grawer wykonamy nie tylko na tabliczce zamieszczonej wewnątrz etui. Specjalnie dla Ciebie spersonalizujemy również samą łyżeczkę.

Na powierzchni łyżeczki, w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu wygrawerujemy dwie niezwykle ważne liczby. Rylcem diamentowym umieścimy informację o wzroście i wadze maleństwa tuż po narodzinach.

Na misce łyżeczki możemy wygrawerować króciutką dedykację z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

Te detale sprawią, że srebrna łyżeczka będzie przywoływać najpiękniejsze wspomnienia z wczesnego dzieciństwa maluszka. Dzień narodzin, moment przyjęcia chrztu, pierwszy uśmiech, pierwsze próby samodzielnego chodzenia – te obrazy będą niemalże zaklęte w tym niewielkim przedmiocie. Uwierz, srebrne pamiątki Chrztu Świętego mają niezwykłą moc!

Grzebyczek – srebrne pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

Kolejny pomysł na prezent na chrzciny to malutki grzebyk, wykonany w całości ze srebra próby 925. Nie jest co prawda przeznaczony do pielęgnacji włosków noworodka, ale będzie może posłużyć jako mały skarbiec. W specjalnie przygotowanym schowku rodzice dziecka będą mogli umieścić na przykład pierwszy, obcięty pukiel włosków.

Na szczycie grzebyczka znajduje się emblemat przedstawiający czuwającego, uśmiechniętego aniołka. Taka pamiątka chrztu będzie przypominać o niezwykłej opiece, jaką otacza dziecko anioł stróż. Srebrny grzebyk również posiada miejsce do wygrawerowania metryczki dziecka – jego wagi oraz wzrostu w dniu przyjścia na świat.

Srebrny smoczek Smerfy z imieniem

Przedmiot, który od razu kojarzy się z niemowlęciem, ukojeniem i spokojem? Oczywiście dziecięcy smoczek! Srebrna figurka smoczek będzie symbolizować okres wczesnego dzieciństwa ochrzczonego dziecka. Uchwyt jest idealnym miejscem do wygrawerowania jego imienia.

Zrobimy to z wykorzystaniem rylca diamentowego, który idealnie przenosi podane imię na powierzchnię srebrnej pamiątki. Wizerunek Smerfów z kultowej bajki dodaje figurce niesamowitego charakteru.

W komplecie jest oczywiście eleganckie etui – białe opakowanie z dodatkową tabliczką. Na niej zamieścimy grawer z życzeniami oraz Twoim podpisem.

Grzechotka Miś ze srebra na pamiątkę Chrztu Świętego

Srebrne pamiątki Chrztu Świętego są niezwykłymi przedmiotami, które przez całe życie przypominają o tej uroczystości. Srebrna grzechotka z wizerunkiem uroczego misia będzie przypominać o beztroskiej, dziecięcej zabawie i radości. Ażurowa główka grzechotki obraca się, a rączka ozdobiona jest wytłoczonymi motylkami.

Figurka będzie więc idealną pamiątką chrztu dla dziewczynki. Niezwykły, srebrny blask grzechotki będzie zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Srebrne grzechotki są niesamowitą ozdobą pokoju i sentymentalną pamiątką.

Niesamowicie trwały grawer, który wykonamy na Twoje zamówienie zamieni srebrne pamiątki Chrztu Świętego w drogocenne przedmioty. Niesamowita dbałość i staranność w wykonaniu w połączeniu z grawerem nadaje im ponadczasowy charakter. Wybierając taki prezent na chrzciny możesz być pewny, że będzie pamiątką na całe życie!