Top 3 najpopularniejszych skarbonek na Chrzest Święty

W kategoriach: Blog,

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że Chrzest święty jest szczególnym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Jako osoba, która została zaproszona na przyjęcie chrzcin, pomyśl nad odpowiednim prezentem dla dziecka. Dzisiejszym postem przedstawiamy Ci top 3 najpopularniejszych skarbonek, które idealnie sprawdzą się jako podarunek z okazji przyjęcia przez dziecko sakramentu Chrztu Świętego.

Skarbonka posrebrzana Autko z grawerem

Posrebrzana skarbonka w kształcie autka sprawdzi się rewelacyjnie jako prezent dla małego mężczyzny. Wykonana z największą starannością nie tylko cieszy oczy, ale także doskonale pełni swoją podstawową funkcję – już od pierwszych dni dziecka rodzice mogą wrzucać do niej oszczędności dla swojego maleństwa. A kiedy dorośnie, samo zacznie odkładać na swoje wydatki. Zamówiony przez Ciebie tekst graweru z dedykacją zostanie umieszczony na dachu samochodu. Zatyczka, znajdująca się od spodu, umożliwia bezproblemowe opróżnienie skarbonki. Nasz produkt, to świetny pomysł na prezent dla chłopca i jednocześnie wyjątkowa pamiątka na całe życie.

srebrna skarbonka autko dla dziecka

Skarbonka posrebrzana Autko z możliwością personalizacji

Skarbonka Miś z serduszkiem z grawerem

Oryginalna skarbonka w kształcie sześcianu sprawdzi się rewelacyjnie jako prezent dla zarówno dla dziewczynki, jak również dla chłopca. Na jednej z jej ścian umieściliśmy motyw małego misia z serduszkiem, z kolei ścianka obok to miejsce przeznaczone na wykonanie graweru. Korzystając z możliwości pełnej personalizacji sprawisz, że Twój prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Zaprojektuj życzenia, dedykację lub inne ciepłe słowa od serca, a będziesz miał pewność, że skarbonka Miś rozczuli każdego, kto na nią spojrzy, a za kilka lat jej mały właściciel z wdzięcznością będzie do niej odkładał swoje pierwsze oszczędności.

skarbonka miś z serduszkiem dla dziecka

Skarbonka Miś z serduszkiem z przykładową personalizacją

Skarbonka w kształcie Bucika z grawerem

I na koniec prawdziwy bestseller – na punkcie tego modelu skarbonki oszalało mnóstwo osób. Bucik rewelacyjnie pasuje jako prezent bez względu na płeć dziecka. Małą srebrną skarbonkę zdobią przeplecione kolorowe sznurówki, różowe dla dziewczynki oraz błękitne dla chłopczyka, możesz więc wybrać, czy pozostawić jedną, czy też dwie. U boku, na obłożynie bucika, umieściliśmy serduszko, które służy jako tło dla graweru. Zaprojektuj dowolny tekst dedykacji lub życzeń, a my wygrawerujemy go w tym właśnie miejscu. Bez wątpienia, ten oryginalny prezent na chrzciny będzie znakomitym przedmiotem na gromadzenie oszczędności na realizację pierwszych marzeń dziecka.

skarbonka bucik z grawerem

Skarbonka Bucik z przykładową personalizacją

Ciesz się razem z dzieckiem wyjątkowym prezentem, który będzie uroczą pamiątką na całe życie. Grawerowanie osobistych życzeń zamieni skarbonkę w szczególną niespodziankę, której nikt się nie spodziewa. Jeśli szukasz innych motywów na prezent-skarbonkę, zapraszamy do naszego sklepu internetowego, tam na pewno znajdziesz to, czego szukasz.